Nowa kulinarna produkcja stacji TVN pojawi się na antenie już jesienią. Program powstanie w oparciu o brytyjski format, który doczekał się swoich edycji w wielu krajach na całym świecie. Gwiazdą amerykańskiej wersji show jest słynny Gordon Ramsay. Fabuła zakłada, że uczestnicy, którymi są kucharze amatorzy przez kilka tygodni mierzą się z różnorodnymi kuchennymi zadaniami. W każdym odcinku najsłabszy opuszcza program, a poczynania rywalizujących ze sobą osób ocenia jury.

Reklama

Jak informuje Super Express, w TVN trwają intensywne przygotowania do produkcji. Najwięcej emocji wzbudza jednak dobór ekspertów do programu. O posadę gospodyni walczą ponoć Magda Gessler i Marta Grycan. Tabloid podaje jednak, że, oprócz tych dwóch pań szanse na pracę w nowym show mają także Robert Makłowicz oraz Andrzej Polan znany z programu "Gotuj o wszystko" w Dzień Dobry TVN.

Super Express dodaje także, że rywalizacja pomiędzy kulinarnymi gwiazdami toczy się nie tylko o prestiż i szansę na promocję własnej osoby, ale także o spore pieniądze. Zdaniem tabloidu, prowadzący show, za jeden sezon może zarobić nawet 150 tys. złotych.

Magda Gessler czy Marta Grycan, która z pań ma większą szansę na to, by zostać gwiazdą nowego show?

AKPA