Artysta zaprosił kilku gości do swojego muzycznego show. Na jednej scenie spotkają się głosy polskiej muzyki reggae. Na dwójkowym festiwalu Kamila Bednarka i drużyny z Brzegu wystąpi między innymi Darek Malejonek – legenda zespołów Izrael, Armia, Houk oraz Arka Noego. Do niego dołączy Gutek, czyli Piotr Gutkowski, lider zespołu Indios Bravos z niezapomnianego wykonania w programie „Chase the devil”.

Reklama

Pojawią się także dwie gwiazdy, które w swoim repertuarze nie posiadają piosenek w stylu reggae, ale to się może zmienić po specjalnym odcinku „Bitwy na głosy”. Beata Kozidrak z zespołem Bajm przygotowała niespodziankę dla zwycięzcy II edycji. Co to będzie? Czy zaśpiewa jeden ze swoich kultowych hitów? Kto stanie z nią wspólnie na scenie? Gościem specjalnym będzie także Halina Mlynkova i jej zespół z Cieszyna. Uczestnicy I edycji „Bitwy na głosy” wraz ze swoją liderką nawiążą do Euro 2012. Wykonają hit mundialowy z 2010 roku - „Waka, waka”. Piosenka w ich interpretacji stała się absolutnym internetowym hitem.

Drużyna z Brzegu zaśpiewa na bis najlepsze piosenki tej edycji. Utwór Roxanne w niezapomnianej aranżacji i stylizacji, który doczekał się ośmiuset tysięcy odsłon na kanale youtube, wybrzmi z nową energią. W specjalnym show pojawią się również premierowe wykonania zespołu poprowadzonego do zwycięstwa przez Kamila Bednarka. Jakie inspiracje drzemią w artyście i jego grupie? Kogo jeszcze wokalista zaprosił by świętować swoje zwycięstwo?

Odcinek specjalny i pożegnanie z Kamilem Bednarkiem oraz jego drużyną z Brzegu, już w tę sobotę o godzinie 20.05 na antenie Dwójki.