"Toddlers & Tiaras" to serial dokumentalny, który pokazuje kulisy dziecięcych konkursów piękności. Produkcja wielokrotnie wzbudzała kontrowersje pokazując kilkuletnie dziewczynki z wypchanymi stanikami i w pełnym makijażu nieudolnie kopiujące na scenie seksowne ruchy takich artystek, jak Beyonce, czy Jennifer Lopez. Jedną z największych gwiazd tego programu była Eden Wood, która ma na swoim koncie wiele sukcesów i tytułów.

Reklama

Dziewczynka zaczęła występować w tego konkursach piękności oraz programach telewizyjnych mając zalewie 4 lata. Jaj matka, Mickie wielokrotnie podkreślała, że Eden sama pragnie udziału w takich wydarzeniach i uwielbia spędzać długie godziny spędzane układaniu włosów i robieniu makijażu. Popularność małej gwiazdki chce teraz wykorzystać jedna ze stacji telewizyjnych, która zaproponowała jej własne reality show.

Dziewczynka wraz ze swoją matką, fryzjerką, makijażystką i menadżerem pokaże kulisy przygotować dziecięcych konkursów piękności. / Newspix / Dennis Van Tine

Program Eden będzie nosił nawę "Eden's World". Udział w nim, poza samą 7-letnią królową piękności wezmą jej matka, fryzjerka, makijażystka i menadżerka które pokażą, jak wyglądają kulisy przygotowań do takich turniejów.

Program, choć już budzi wiele emocji, z pewnością nie pokaże całej prawdy o kulisach dziecięcych konkursów piękności. Być może jednak, choć odrobinę przybliży widzom motywację, jaka przyświeca matkom, które swoje kilkuletnie córeczki poją napojami energetyzującymi i nakłaniają do tego, by z wypchanymi pupami, sztuczną opalenizną i pełnym makijażem jak najlepiej prezentowały się na scenie.