Zmiana liderki jednej z drużyn "Kocham Cię Polsko!" spotkała się ze sprzeciwem ze strony ekipy pracującej nad show. Marzena Rogalska była bardzo lubiana przez kolegów z programu i wieść o tym, że zostanie zastąpiona przez Joannę Koroniewską nie spotkała się z ich entuzjazmem.

Reklama
"Kocham Cię Polsko!" w dawnym składzie: Katarzyna Zielińska, Maciej Kurzajewski i Marzena Rogalska / AKPA

Producenci bronili zaś swojej decyzji tłumacząc, że w innych krajach format ten co sezon ma cały komplet nowych prowadzących i polskiej wersji również potrzebne było delikatne odświeżenie. Teraz, w roli kapitanek drużyn występują gwiazdy dwóch największych telenowel, co zdaniem twórców powinno zwiększyć atrakcyjność show. Niestety okazuje się, że widzowie są innego zdania.

Zmieniona ekipa "Kocham Cię Polsko": Katarzyna Zielińska, Maciej Kurzajewski i Joanna Koroniewska / AKPA

Jak donosi portal wirtualnemedia.pl, "Kocham Cię Polsko!" ma obecnie mniejszą oglądalność niż rok temu o tej samej porze. Program wciąż jednak daje stacji TVP2 pozycję lidera rynku telewizyjnego w czasie nadawania widowiska.

Czyżby spadek oglądalności związany był z zastąpieniem lubianej dziennikarki Marzeny Rogalskiej przez gwiazdę "M jak miłość", Joannę Koroniewską?

Czyżby Marzena Rogalska cieszyła się większą sympatią widzów niż Joanna Koroniewska? / AKPA