Alan Andersz to 24-letni tancerz, który ma na swoim koncie także wiele sukcesów aktorskich. Pojawiał się w takich serialach, jak "Ojciec Mateusz", "Na Wspólnej" czy "Pogoda na piątek". Popularność przyniosła mu rola krnąbrnego nastolatka w serialu "39 i pół", w którym zagrał syna Tomasza Karolaka.

Reklama

Dużą rolę w życiu Alana Andersza odgrywa także taniec. Był członkiem grupy V2 prowadzonej przez Agustina Egurrolę i warszawskiej formacji tanecznej Kamion Dance prowadzonej przez Piotra Galińskiego. Z uwagi na swoje doświadczenie taneczne, Alan otrzymał propozycję objęcia funkcji jurora w nowym programie telewizji Polsat. Niestety, wypadek, jakiemu uległ miesiąc temu postawił po znakiem zapytania jego dalszy udział w show "Tylko taniec. Got to dance". Jak oceniacie Alana jako jurora po pieszych odcinkach?

Newspix

Wojtek Łozo Łozowski to wokalista grupy Afromental. Zespół istnieje od 2004 roku, jednak prawdziwe sukcesy zaczął odnosić trzy lata temu. Prawdziwą popularność przyniósł muzyką udział w serialu "39 i pół", gdzie zagrali jako zespół i wypromowali kilka swoich premierowych utworów oraz nagranie piosenek do kinowego hitu "Kochaj i tańcz". Afromental ma na swoim koncie trzy albumy.

Łozo pełni funkcję jurora programu "Must be the music" już po raz trzeci. Z jego dotychczasowych występów w show wiemy, że ma słabość do pięknych dziewczyn i jest najmniej surowym jurorem w tym programie. Jak Wam się podoba Łozo w show "Must be the music"?

Newspix / TEODOR KLEPCZYNSKI

Który z młodych jurorów wzbudza większą sympatię widzów?

Polsat
Polsat