Jak podaje serwis pople.com, HBO, które odpowiada za produkcję "Luck" podjęło trudną decyzję o jej zawieszeniu. Pomimo tego, że jak zapewniają twórcy, w trakcie prac na planie ekipa zachowywała najwyższe środki bezpieczeństwa i ostrożności, zwłaszcza w odniesieniu do zwierząt, nie udało się uniknąć tragicznych wypadków.

Reklama

We wtorek trzeci już koń doznał poważnej kontuzji, na skutek której weterynarze podjęli decyzję o jego uśpieniu. Organizacja American Humane Association wezwała produkcję do wstrzymania zdjęć z udziałem koni. Dotychczas jednak, pomimo toczącego się dochodzenia, prace na planie drugiej serii "Luck" trwały, choć bez udział zwierząt. dopiero teraz zdecydowano się wstrzymać całą produkcję.

Obaj kochamy ten serial, kochamy tą obsadę, ekipę i scenarzystów. To była ogromna kooperacja, którą planujemy kontynuować w przyszłości - zapewnili w specjalnym oświadczeniu producenci serialu, David Milch i Michael Man.

Serial "Luck" to produkcja, która wzbudzała wiele emocji , ze względu na udział, jaki miała w niej polska aktorka. Weronika Rosati pojawiła się na planie u boku takich sław światowego kina, jak Dustin Hoffman czy Nick Nolte i choć jej rola była drugoplanową, sam angaż do takiego projektu miał świadczyć o rozwijającej się karierze aktorki w Hollywood.