Producenci programu zapewniają, że takie zmiany wynikają z formatu show.

Reklama

Ten program to format holenderski, a w oryginalnej wersji w każdym sezonie są jakieś zmiany. My dopiero teraz zdecydowaliśmy się na taki radykalny krok, a wszystko po to, aby urozmaicić program. Zarówno produkcja „Kocham Cię Polsko”, jak i TVP 2 zgodnie uznały, że w tym sezonie kapitankami powinny być gwiazdy dwóch najchętniej oglądanych seriali w Polsce, czyli „Barw szczęści” i „M jak miłość”. Zarówno Kasia Zielińska, jak i Joanna Koroniewska są naprawdę genialne i świetnie sobie radzą na planie programu. Zresztą u nas zawsze panuje rodzinna atmosfera – opowiada Faktowi Krystyna Kulesza z PR produkcji programu.
I dodaje, że w siódmym sezonie "Kocham Cię Polsko" nie zabraknie kilku nowych konkurencji.

Andrzej Marchwiński / newspix.pl

Teraz cała Polska żyje Euro, więc w naszym programie pojawią się konkurencje, które będą nawiązywały do tego wydarzenia. Poza tym zostanie zmieniona formuła kalambur – teraz ktoś z drużyny będzie rysować, a pozostali będą musieli odgadnąć hasło – opowiada Krystyna Kulesza.

Michał Pieściuk / newspix.pl

W najbliższym odcinku „Kocham Cię, Polsko” zobaczymy takie gwiazdy jak Antek Królikowski, Katarzyna Dąbrowska, Olga Frycz, Marcin Bosak i Anna Czartoryska. Która z drużyn najlepiej poradzi sobie z trudnymi konkurencjami? Dowiemy się już wkrótce!

Michał Pieściuk / newspix.pl

>>>Czytaj także: Szef Wiadomości TVP uspokaja pracowników: Nie będę...