Katarzynę Figurę możemy teraz oglądać w serialu „Rezydencja”, w którym gra Annę Żurowską – siostrę Urszuli Podhoreckiej (Grażyna Szapołowska).

Reklama

Gwiazda przyznała jakiś czas temu, że nie miała wątpliwości, czy zagrać w tym serialu. Rolę zaproponował mi mój wielki przyjaciel Michał Kwieciński. Miałam pewność, że jeśli propozycja pochodzi od niego, to będzie to dobry, wartościowy serial – powiedziała Figura. I dodała, że zależało jej też na tym, aby ugruntować swoją pozycję w polskim show-biznesie. Do teatrów i kin przychodzą tylko niektórzy ludzie, a serial ma dużo większy zasięg – podsumowała.

Kapif

Katarzyna Figura nie ukrywa, że praca na planie serialu była dla niej wielką przyjemnością. Zagrałam przecież siostrę Anny, w którą wciela się wspaniała aktorka Grażyna Szapołowska. Miło jej było trochę podokuczać – mówiła aktorka.

Niestety, serialRezydencja” nie będzie mieć kontynuacji, bo nie osiągnął satysfakcjonujących wyników oglądalności. Ale fani urody i talentu Kasi Figury nie mają powodów do narzekań, bo już wkrótce będą mogli ją podziwiać w serialu „Komisarz Alex”, w którym zagra Elżbietę Wernerową.

Kapif

>>>Czytaj także: "Jaka to melodia?". Wielki finał miesiąca