Tej wiosny na antenie Telewizji Polsat królować będą taniec i muzyka, czyli dwa talent show: nowy program "Tylko taniec. Got to Dance" oraz trzecia edycja "Tylko muzyka. Must be the music".

Reklama
Polsat

"Tylko taniec. Got to Dance" stawia na ludzi, którzy kochają taniec i są otwarci na różnorodne gatunki taneczne. Od hip- hopu do tańca brzucha, od burleski do pole dancu, step, salsa, flamenco, bollywood i modern jazz. Kandydaci mogą tańczyć solo, w duecie, albo w formacji tanecznej do wybranej przez siebie muzyki.

AKPA

W jury programu zasiadają: Joanna Liszowska, Krystyna Mazurówna, Michał Malitowski. Jednym z jurorów jest też Alan Andersz, który niedawno uległ wypadkowi i w ciężkim stanie jest w szpitalu.

Jestem pewna, że z Alanem będzie wszystko w porządku, czuję to i wszyscy trzymamy za niego kciuki. Zakocha się w nim cała Polska. Jest niezwykłym, cudownym chłopakiem - powiedziała PAP Life Nina Terentiew, dyrektor programowa telewizji Polsat.

AKPA

Tej wiosny w Polsacie oprócz nowego tanecznego show, zobaczymy przede wszystkim znane już programy i seriale.

Na antenę wraca serial "Szpilki na Giewoncie", ale w jego trzeciej serii nie zobaczymy już głównej bohaterki granej przez Magdę Szejbal, pojawi się za to wielu nowych bohaterów. Jedną z nowych postaci będzie Mateusz, a w tej roli prawdziwy góral - Jan Wieczorkowski.

Losy bohaterów serialu będziemy śledzić na tle górskich pejzaży i wielkomiejskiej scenerii Warszawy. Dotychczasowych głównych bohaterów rozdzieliły dramatyczne wydarzenia. Ewa (Magdalena Schejbal) wyjechała za ocean. Pół roku później Bartek (Krzysztof Wieszczek), który nie ma już nic do stracenia, postanawia wyjechać do Warszawy i grać w zespole Xenii (Anna Czartoryska).

Reklama

Fakt odejścia Magdy Szejbal wydał się nam wielkim kłopotem. Mieliśmy dwa wyjścia. Albo zamknąć interes, albo kontynuować serial. Trzeci sezon wyreżyserował świetny fachowiec Radosław Piwowarczyk. Mamy cudne aktorki: Natalię Rybicką, Joasię Orleańską, Annę Czartoryską. Internauci są zakochani w gaździnie Lucynie, czyli Dorocie Pomykale. Mamy drugą młodość "Szpilek na Giewoncie" - przekonuje PAP Life Nina Terentiew.

Pierwszy odcinek nowego sezonu "Szpilek na Giewoncie" już od 1 marca o godz. 22.00.

Polsat

Tej wiosny widzowie będą śledzić także dalsze losy pracowników "Hotelu 52". W piątej serii poznamy nowe historie Natalii (Laura Samojłowicz), Artura (Krzysztof Kwiatkowski), Igora (Kamil Kula), Iwony (Magdalena Cielecka) i jej męża Andrzeja (Marek Bukowski). Podobnie jak w poprzednich sezonach, "Hotel 52" odwiedzi mnóstwo gości. W ich role wcielą się m.in.: Jolanta Fraszyńska, Piotr Gąsowski, Cezary Żak i Sławomir Orzechowski.

Serial emitowany będzie w każdy czwartek od 1 marca o godz.21.00.

Polsat

W tym sezonie będziemy śledzić także dalsze losy Ferdka Kiepskiego. Ta wiosna będzie przełomowa w życiu tego kultowego bohatera. Ferdek Kiepski, bowiem znajdzie pracę...

Nowe odcinki "Świata według Kiepskich" z główną rolą Andrzeja Grabowskiego będzie można zobaczyć w każdą środę, od 7 marca o godz. 20.00. W związku z tym, że serial cieszy się wielką popularnością, telewizja Polsat zdecydowała się na codzienną emisję powtórkową w paśmie wieczornym (poniedziałek-piątek 19.30).

Media

Kolejną serię będzie miał także serial "Pierwsza miłość", który już od 8 lat gości na antenie telewizji Polsat. Oprócz głównych bohaterów granych m.in. przez Anetę Zając, Mikołaja Krawczyka i Michała Czerneckiego, zobaczymy m.in. Aleksandrę Ziemkiewicz, Łukasza Płoszajskiego, Marię Pakulnis, Grażynę Wolszczak, Annę Iilczuk, Pawła Okońskiego, Macieja Tomaszewskiego, Jana Jankowskiego, Dominikę Kojro i Marka Kaliszuka.

Serial będzie emitowana od poniedziałku do piątku od 1 marca o godzinie 18.00.

W poniedziałkowe i wtorkowe wieczory Telewizja Polsat pokaże kinowe przeboje ostatnich lat, m.in. "2012", "Anioły i Demony", "The International", "Underworld: Bunt Mykanów", "Księga ocalenia", "W dolinie Elah", "Amerykańskie ciacho", "Kick-Ass", "Sezon na misia 2".

Oprócz rozrywki w Polsacie będzie także trochę publicystyki. Co niedziela o godz. 19.30 będziemy mogli oglądać "Państwo w Państwie". Każde wydanie programu to szczegółowo udokumentowany reportaż o przypadku naruszenia prawa przez urzędników w stosunku do przedsiębiorcy. Gospodarzem programu będzie Przemysław Talkowski - dziennikarz Polsat News.

W pewnym momencie w Polsce, gdy były dwa kanały, przypisaliśmy telewizji rolę edukacyjną. To bardzo dobrze. Natomiast rolą stacji komercyjnych jest przede wszystkim informacja, rozrywka i zarabianie pieniędzy - powiedziała PAP Life Nina Terentiew.

Polsat