Przez ostatnie miesiące Jolanta i Ola Kwaśniewskie widywały się nie tylko na rodzinnych obiadach, ale również w studiu telewizyjnym, gdzie razem nagrywały program. Jednak jak udało się dowiedzieć Faktowi, talk-show nie pojawi się w wiosennej ramówce stacji TVN Style.

Program miał dość przyzwoitą oglądalność, ale nie rewelacyjną, dlatego władze stacji postanowiły go odświeżyć, a na to potrzeba czasu – zdradza Faktowi osoba z produkcji.

Formuła, w której prezydentowa i prezydentówna zapraszały gości i rozmawiały na różne tematy, nie do końca się sprawdziła, ale rodzinny duet udowodnił, że ma duży potencjał. Ola, która dołączyła do mamy pracującej dla stacji już wiele lat, zaskoczyła brakiem tremy przed kamerami oraz... nadmierną gadatliwością. Ku zdumieniu widzów prezydentówna często miała więcej do powiedzenia niż zaproszeni goście, którym niełatwo było dojść do głosu. Producenci postanowili więc popracować nad nową, ciekawszą formułą i dla Oli, i dla pani Jolanty. Jolanta i Aleksandra Kwaśniewskie nie muszą się więc martwić o przyszłość. Jak twierdzi Fakt, być może już na jesieni wrócą na wizję.

>>>Czytaj także: Marta Grycan chce podbić Moskwę