Gospodynią programu skierowanego do młodych, zdolnych projektantów będzie Nicola Roberts, która znana jest ze swojego zamiłowania do mody.

Reklama

Jak na razie na temat samego programu wiadomo niewiele, nawet jego tytuł pozostaje tajemnicą. Jedno jest pewne: jego zadaniem będzie wyłonienie zdolnych projektantów. Wiadomo już, że zwycięzca zaprojektuje strój, w którym Rihanna wystąpi w lipcu podczas londyńskiego festiwalu Wireless Festival.

Jednak rola Rihanny nie ograniczy się wyłącznie do bycia muzą aspirujących projektantów, będzie ona również producentem wykonawczym show.

Moda od zawsze mnie inspiruje, to nieograniczone źródło inspiracji. To również modzie zawdzięczam to, jaką artystka jestem i jaką estetykę prezentuję - wyjaśniła Rihanna. Jestem bardzo podekscytowana na myśl o tym programie i możliwości współpracy z młodymi projektantami. To wspaniała przygoda móc obcować z odważnymi i kreatywnymi ludźmi - dodała.

Shutterstock
Reklama

Z podobnym entuzjazmem do całego projektu odnosi się również wokalistka girls bandu Girls Aloud, Nicola Roberts.

Jestem bardzo szczęśliwa na myśl o współpracy z Rihanną i poszukiwaniu przyszłych projektantów. Byłam zaskoczona, że to właśnie mnie Rihanna zaprosiła do tego przedsięwzięcia - wyjaśniła Nicola Roberts.

Shutterstock

Będzie to pierwszy telewizyjny projekt Rihanny.