Touch” to nowy, intrygujący serial dramatyczny autorstwa Tima Kringa (Herosi). Główną rolę zagra w nim Kiefer Sutherland, dla którego jest to pierwszy projekt telewizyjny od czasu nagrodzonego Emmy serialu „24 godziny”. Bezprecedensowy globalny debiut nowego serialu będzie miał miejsce już w marcu i obejmie skoordynowane działania w obszarach: światowej dystrybucji, kampanii marketingowej oraz sponsoringu reklamowego.

Reklama

Dla wsparcia towarzyszących serialowi globalnych działań marketingowych, Sutherland wyruszy w międzynarodową trasę, odwiedzając kilkanaście wybranych europejskich miast. Kulminacją trasy będzie globalne wydarzenie w Nowym Jorku, które będzie miało miejsce 18 marca. To data, która pojawia się już w pilotażowym odcinku „Touch”.

Łącząc elementy nauki, przeżyć wewnętrznych i emocji, serialTouch” opowiada historie pozornie niezwiązanych ze sobą osób z całego świata, które wzajemnie na siebie oddziałują, w mniej lub bardziej spotykany czy świadomy sposób. Osią opowieści jest Martin Bohm (Kiefer Sutherland), wdowiec i samotny ojciec, który walczy z niemożnością nawiązania porozumienia ze swoim mającym problemy emocjonalne 11-letnim synem, Jakiem (David Mazouz). Wszystko zmienia się, kiedy Martin odkrywa, że Jake posiada niezwykły dar: zdolność postrzegania na pozór ukrytych wzorców, łączących życie poszczególnych mieszkańców Ziemi. Martin szybko dochodzi do wniosku, że jego zadaniem jest rozszyfrowanie liczb, którymi obsesyjnie zajmuje się syn oraz odkrycie ich znaczenia. Zacznie więc składać poszczególne elementy układanki. Dzięki temu pomoże ludziom na całym świecie w nawiązaniu porozumienia, w miarę jak, zgodnie z prognozowanymi przez Jake’a wzorami, ścieżki ich życia zaczną się przecinać, a jego dążenie do porozumienia z synem ukształtuje przyszłość ludzkości.

Specjalna emisja serialuTouch” w USA zaplanowana jest na dzisiaj, 25 stycznia (21:00 – 22:00 czasu ET/PT). Amerykańska premiera serialu odbędzie się w poniedziałek, 19 marca 21:00 – 22:00 czasu ET/PT), zaś premiery międzynarodowe zaplanowano na tydzień zaczynający się od 19 marca br.

http://youtu.be/LlKyoiVP1D4

Reklama