Program "Sędzia Anna Maria Wesołowska" był nadawany przez stację TVN od 2006 roku i cieszył się dużą popularnością wśród widzów, podobnie, jak emitowany od 2008 roku "Sąd rodzinny". Obydwa programy sądowe były nadawane naprzemiennie w paśmie popołudniowym i osiągały dobre wyniki oglądalności. Dlaczego więc stacja podjęła decyzję o ich likwidacji?

Reklama

Te programy miały dobre wyniki oglądalności, ale mieliśmy poczucie, że potrzebujemy odświeżenia ramówki w popołudniowych pasmach - tak uzasadnia planowane zmiany Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl.

Co zatem TVN zaproponuje swoim widzom zamiast popularnych sądowych show? Jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl, już od wiosny w ramówce stacji TVN pojawi się program "Ukryta prawda", telenowela dokumentalna na niemieckiej licencji. W każdym odcinku tego paradokumentalnego serialu widzowie zobaczą inną rodzinę, borykającą się z życiowymi problemami. W role bohaterów wcielą się aktorzy amatorzy.

Programy o podobnym formacie w swojej ramówce ma już stacja Polsat. "Pamiętniki z wakacji", "Trudne sprawy" i "Dlaczego ja?" cieszą się dużą popularnością, a grono ich wielbicieli wciąż się powiększa.

http://youtu.be/P2MyYtPoInU