Serial kryminalny to ten gatunek, który polskim twórcom wychodzi całkiem dobrze. Wystarczy wspomnieć choćby takie produkcje, jak "Ekstradycja", "Odwróceni", "Oficer" czy "Fala zbrodni", by utwierdzić się w przekonaniu, że rodzime produkcje z tego gatunku prezentują wysoki poziom, który przekłada się na dużą popularność wśród widzów.

Reklama

Telewizja Polsat podjęła decyzję o wyprodukowaniu kolejnego serialu kryminalnego, noszącego tytuł "Smak zemsty". Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, będzie to historia Marty, kobiety, która założyła fundację pomagającą ofiarom gwałtu. Bohaterka sama doświadczyła niegdyś przemocy seksualnej i gdy policja znajduje ciało jednej z jej podopiecznych z fundacji, kobieta postanawia zemścić się na wszystkich swoich oprawcach.

Wirtualnemedia.pl informuje, że pilotażowy odcinek serialu został pokazany grupie 1600 osób profilem zbliżonych do widzów stacji Polsat, w celu przeprowadzenia badania ilościowego.

Serial uzyskał niezwykle wysokie oceny w tym badaniu, dlatego zdecydowaliśmy o skierowaniu go do produkcji - mówi w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Nina Terentiew, wiceprezes Polsatu ds. programowych.

W serialu, oprócz Urszuli Grabowskiej, która wcieli się w postać głównej bohaterki, mają wystąpić również Mateusz Damięcki, Marek Bukowski i Przemysław Sadowski. Zdjęcia do produkcji ruszają wiosną, a pierwsze odcinki widzowie będą mogli zobaczyć na antenie Polsatu jesienią.

Reklama