Czym oprócz Kevina telewizja najczęściej karmi nas w Święta?

| Aktualizacja:

"Kevin sam w domu" to film, który dla wielu widzów jest nieodłącznym symbolem Świąt Bożego Narodzenia. Na portalu wirtualnemedia.pl możemy przeczytać, czym jeszcze oprócz amerykańskiej produkcji o rezolutnym chłopcu, polskie stacje telewizyjne raczą swoich widzów w tym świątecznym czasie.

wróć do artykułu
 • ~andree
  (2011-12-23 14:30)
  dlaczego Rzecznik Praw Dziecka nie interweniuje w sprawie zaniechania opieki przez rodziców Kevina, przecież to propagowanie takiego postępowania, co jest karalne? Dlaczego nie interweniuje w tej sprawie Krajowa Rada, która opowiada za prezentowane w TV wartości? Zgroza, te instytucje są tylko fasadowe.
 • ~yyy
  (2011-12-23 14:43)
  abonament od glupoty sie nalezy - kurzajewski ,lis itp po 2mln rocznie a dworak syczy ze chce sciagac abonament razem z rachunkiem za prad. prywatne sie utrzymuja z reklam. niech nikt nie pisze o misji publicznych mediow bo wiecej misji jest e kanalach tematycznych albo na YT.
 • ~hanka
  (2011-12-26 11:34)
  jezeli komus sie podobaja przygody kanoniera Dolasa i Sami swoi,niech oglada na DVD,przestancie nas katowac ta nieprawdopodobnie glupawa tandeta sprzed 50 lat
 • ~adka
  (2011-12-31 12:37)
  dla domujących w sylwestra można by rozszerzyć te liste na sylwestra. w hbo jest o 20 seks w wielkim miescie2 i póki co nie widziałam żeby coś ciekawszego się zapowiadało.