Publiczność pokochała go za rolę sympatycznego Sebastiana, przyjaciela tytułowej Magdy M, który był homoseksualistą. Bartek Świderski, po zakończeniu serialu przyznał jednak, że długo nie mógł się pozbyć łatki "serialowego homoseksualisty", dlatego w przyszłości zastanowiłby się dłużej, zanim przyjąłby taką rolę. Na szczęście w kolejnym serialu "Tylko miłość" mogliśmy go podziwiać w roli stu procentowego, przystojnego mężczyzny – Rafała Roznera.

Reklama
Polsat

Teraz z kolei w serialu "M jak miłość" gra postać Jana – byłego, ale wciąż bardzo natarczywego ukochanego Joanny (Agnieszka Więdłocha). Jan to zamożny mężczyzna i prawdziwy manipulant, który zrobi wszystko, aby rozbić szczęśliwy związek Asi i Pawła (Rafał Mroczek).

Nie tylko zakłócił ich ślub, ale uzależnił też od siebie Laurę (Beata Rybotycka) – matkę Joasi. Wkrótce będzie próbował wkupić się w łaski Marii (Małgorzata Pieńkowska) i Artura Rogowskich (Artur Moskwa). Jan jest bowiem dobrym znajomym pana doktora. Niebawem dojdzie więc do konfrontacji. Przy jednym stole zasiądą Asia, Paweł, Maria i Artur oraz Jan. Jak zakończy się to spotkanie? Odpowiedź już w najbliższych odcinkach "M jak miłość".

Polsat

>>>Czytaj także: Agnieszka Wagner: Nie boję się popularności