Niegrzeczni 2011 to pierwsza odsłona plebiscytu, który TV4 ma zamiar organizować corocznie. Plebiscyt ma na celu uhonorowanie najbardziej kontrowersyjne i niepokorne produkcje i osobowości świata telewizji, filmu, muzyki a nawet polityki. Na swoich faworytów głosowali widzowie stacji oraz internauci.

Reklama

W kategorii Najniegrzeczniejszy serial nominowane były takie produkcje, jak "Szpilki na Giewoncie", "Rodzinka.pl", czy "Usta, usta". Statuetka przypadła jednak w udziale kreskówce dla dorosłych "Włatcy Móch".

O tytuł Najniegrzeczniejszego programu telewizyjnego walczyły zaś "The Voice of Poland", "Szkło kontaktowe", "HDw3D", "Kabaretowy Klub Dwójki" i "Kuba Wojewódzki". Nikt nie był specjalnie zaskoczony, gdy statuetka powędrowała do dyżurnego skandalisty polskiego show biznesu, Kuby Wojewódzkiego.

TVN

Najwięcej sensacji wzbudziła jednak kategoria, a raczej wręczenie statuetki w kategorii Najniegrzeczniejsza osobowość TV. O ten zaszczytny tytuł rywalizowali Kuba Wojewódzki, Nergal, Michał Szpak, Majk Szymański i Bilguun Ariunbaatar. Nagroda trafiła w ręce Nergala, a dokładniej Dominiki "Wodzianki" Zasiewskiej, która w imieniu muzyka odebrała statuetkę.

Wygląda na to, że dziewczyna podająca wodę w programie Kuby Wojewódzkiego staje się prawdziwą celebrytką i gwiazdą warszawskich salonów. Przypomnijmy, że kilka dni temu pojawiła się także na okładce magazynu CKM:

Media