1. Bartek Kasprzykowski – Nikt nie kocha Romana

Reklama

Polska wersja amerykańskiego serialu „Wszyscy kochają Raymonda” okazała się wyjątkowo marną kopią. Perypetie rodzinne niejakiego Romana, granego przez Bartka Kasprzykowskiego, ani nie rozbawiły, ani nie zaciekawiły Polaków. Pierwsze odcinki obejrzało niewiele ponad 2 miliony widzów i stacja zdecydowała się zdjąć produkcję z anteny już po 4 odcinkach. Miejsce 1. w zestawieniu.

TVN

2. Olga Bołądź – Układ okazał się klapą

„Układ warszawski” nadawany zaraz po „Tańcu z gwiazdami” miał za zadanie zatrzymanie widzów tanecznego show przed telewizorami. Niestety Oldze Bołądź i jej kolegom nie udało się wywiązać z tego zadania. Serial oglądało średnio 1,3 miliona widzów. Dla Bołądź ta porażka okazała się tym bardziej dotkliwa, że aktorka przegrała też wyścig o rolę Danuty Wałęsy w nowym filmie Andrzeja Wajdy. Miejsce 2.

TVN

3. Wojciech Mecwaldowski – Żarty z drugiej ręki

Talent komediowy Wojtka Mecwaldowskiego sprawdził się w reklamach, ale niestety nie zdał egzaminu
w serialu. „Wiadomości z drugiej ręki”, w których Mecwaldowski grał zarówno dziennikarza geja jak i aktora z niezależnego teatru okazał się kompletną klapą. Żarty Wojtka i jego kolegów po fachu przyciągały przed telewizory średnio zaledwie 600 tysięcy widzów. Miejsce 3.

Fakt / Newspix

4. Szymon Majewski – Nie pomogło nawet 3D

Wygłupy Szymona Majewskiego udającego szefa stacji telewizyjnej były na tyle kontrowersyjne, że śledziło je jedynie 1,73 mln. Władze stacji postanowiły wrócić więc do starej, sprawdzonej formuły i w przyszłym sezonie na antenę ma wrócić „Szymon Majewski Show”. Pytanie tylko, czy wzbudzi większe zainteresowanie niż „HDw3D”, które u nas ląduje na miejscu 4.

TVN

5. Weronika Książkiewicz – Wątpliwa klasa rezydencji

„Rezydencja” miała być polską odpowiedzią na kultową „Dynastię” i wielkim powrotem Weroniki Książkiewicz. Niestety życie polskich bogaczy wzbudziło zainteresowanie niecałych dwóch milionów widzów i TVP zdecydowała o zmniejszeniu częstotliwości emisji z trzech do dwóch odcinków w tygodniu. Miejsce 5.

Kapif
Reklama

6. Marcin Prokop – Nudna walka o milion

Teleturniej, w którym uczestnicy wykonują szereg dziwacznych zadań z wykorzystaniem przedmiotów codziennego użytku, by wygrać milion, wywoływał bardziej zdumienie niż zaciekawienie. Ale choć show prowadzone przez Marcina Prokopa oglądało średnio 2,4 mln widzów, doczeka się kontynuacji. Ostatnie miejsce.

TVN

>>>Czytaj także: Znana pogodynka z córką na łyżwach