Akcja nowej produkcji będzie osadzona w galerii handlowej, co zdaniem jej twórców jest świetnym pomysłem ze względu na popularność, jaką centra handlowe cieszą się wśród Polaków.

Reklama
ATM Grupa

"Tytułowa galeria jest po prostu odbiciem świata, w którym żyją Polacy. Stąd będą mogli identyfikować się z losami bohaterów. Z kolei ci w galerii będą realizować swoje ambicje, przeżywać rozterki, spotykać znajomych i bliskich." - wyjaśnia ATM Grupa.

Wśród bohaterów nowej telenoweli znajdziemy przebojową Karolinę, która na terenie galerii chce otworzyć butik z własną biżuterią, właściciela galerii Tomasza, jego córkę Anitę i pasierba Adama.

ATM Grupa

W serialowe postaci wcielą się aktorzy dobrze znani polskim widzom z innych produkcji. W roli Karoliny pojawi się Magdalena Turczeniewicz, a córkę właściciela galerii zagra Julia Pietrucha. Oprócz tych młodych aktorek na planie zagoszczą również Marek Kalita, Ewa Bukowska, Joanna Orleańska, Marek Frąckowiak, Maciej Wojdyła, Paulina Chapko, Błażej Michalski, Andrzej Deskur, Szymon Piotr Warszawski, Karolina Piechota, Matylda Kawczak. W serialu wystąpią też znani raperzy Vienio (Piotr Węcławski) i Waldemar Kasta

ATM Grupa

Całość wyreżyseruje Ryszard Zatorski (główny reżyser), znany z takich produkcji jak choćby „Dlaczego nie!”, „Tylko mnie kochaj”, Kilerów dwóch”, „Na dobre i na złe”, „M jak miłość”, „Kryminalni”. Przy serialu pracował także Łukasz Palkowski, reżyser ceniony za „Rezerwat” czy serial „39 i pół”.