Podczas, gdy media zastanawiają się, w jaki sposób i czy w ogóle zwycięstwo w programie "Taniec z gwiazdami" wpłynie na rozwój kariery Kacpra Kuszewskiego, Fakt przypomina poprzedników aktora. Z podanych przez tabloid informacji można wywnioskować, że Kryształowa Kula może równie dobrze pomóc, jak i zaszkodzić w karierze. Oto kilka przykładów takich historii:

Reklama

Gwiazdy, którym zwycięstwo w "Tańcu z gwiazdami" nie pomogło:

Julia Kamińska - Po zwycięstwie Juli nie oglądaliśmy a tylko słyszeliśmy, dzięki kilku dubbingowym rolom (Roszpunka). Z aktorki znów stała się studentką i wróciła na uczelnię.

Kapif

Krzysztof Tyniec - Po programie został gospodarzem show „Koło fortuny” w TVP 2. Prowadził je przez dwa lata. Niestety, role się nie posypały.

Kapif

Anna Guzik - Po zwycięstwie dostała główną rolę w serialu "Agentki", który szybko zniknął z anteny. Jedyny sukces Ani to strata kilogramów i świetna figura do dziś.

Kapif

Rafał Mroczek - Z parkietu trafił prosto na lód do show „Gwiazdy tańczą na lodzie”, potem był jeszcze policjantem w „Pierwszej miłości”. Więcej nowych ról nie dostał.

Kapif

Gwiazdy, których kariera rozwinęła się po wygranej w "Tańcu z gwiazdami":

Kapif

Kinga Rusin - Po zwycięstwie została niekwestionowaną gwiazdą TVN. Nie dość, że jak wyznała odzyskała kobiecość, to dostała kolejny program „You Can Dance”.

Kapif

Katarzyna Cichopek - Dzięki show znalazła męża. Została też gwiazdą Polsatu i poprowadziła tam największe show, dostała też rolę w serialu „Tancerze”. Na książkach i płytach o tańcu zarobiła krocie.

Kapif

Anna Mucha – Po tańcu schudła, wypiękniała i stała się symbolem seksu. Została też jurorką „You Can Dance” i dostała główną rolę w serialu „Prosto w serce”.

Kapif

Olivier Janiak - Po programie stał się najważniejszą męską twarzą TVN. Prowadził wiele programów, m.in. „Projekt Plaża” i "Alle zima”.

Dorota Gardias - Po show jest najpopularniejszą i najbardziej gorącą pogodynką TVN. Została też gospodynią „Projektu plaża”, „alleZima” i „Dzień dobry Wakacje”. Dostała programy w TVN Meteo i TVN24.

Magdalena Walach - Po programie dostała wiele propozycji. Zagrała m. in. instruktorkę tańca w serialu „Tancerze”, dołączyła do ekipy „M jak miłość” i serialu „Usta Usta”.

Agata Kulesza - Po wygranej gra bez przerwy w filmach i serialach. Wystąpiła m. in. serialu „Prosto w serce”, „Rodzinka pl.” i filmach „Róża”, “Sala samobójców”.

Monika Pyrek - Dzięki show ludzie zobaczyli w niej nie tylko sportowca, ale i seksowną kobietę. Zaraz po programie została twarzą kobiecej linii ubrań jednej z wiodących marek sportowych. Możemy uznać ją za zwyciężczynię naszego rankingu!

>>>Czytaj także: "Taniec z gwiazdami" wygra... Zobacz, na kogo stawiają gwiazdy!