Zwycięzcy "Tańca z gwiazdami". Zyskali czy stracili po wygranej?

| Aktualizacja:

W niedziele na antenie TVN można było obejrzeć finał 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Do grona posiadaczy Kryształowej Kuli dołączył Kacper Kuszewski. Zanim przekonamy się, jaki wpływ na jego karierę będzie miała wygrana w programie, zobaczmy, jak zmieniła ona losy poprzednich zwycięzców .

wróć do artykułu
  • ~Wojtek
    (2011-11-28 14:07)
    Kazda edycja Tanca z G jestgorsza od poprzedniej i ta sie potwierdzilo teraz. Moze czs skonczyc z TZG Nudne i nieciekawe Moze tylko dla jurorow ktorzy tym razem potwierdzili dno dna. Jozefowicz i Fraszynska oraz Urbanska to WIELKIE NIEporozumienie.
  • ~annaala
    (2011-11-28 15:41)
    wielke gratulacje dla pana Bilguna,był najlepszy razem z partnerką.
  • ~ziuta
    (2011-11-28 17:16)
    Bigun lepszym był tancerzem jak Kuszewski zwycięstwo należało się temu pierwszemu
  • ~jadwiga
    (2011-11-28 18:56)
    Bigun był lepszy.. Rozczarował mnie ten program po raz któryś... manipulacja
  • ~bursztyn
    (2011-11-28 20:35)
    Mnie się dużo bardziej podobał Kacper Kuszewski. Był świetny.
    Bilgunowi brakuje prezencji tancerza i klasy. Jest natomiast bardzo miły i zabawny. Ale to za mało.
  • ~struś pędziwiatr
    (2011-11-29 07:07)
    Kruszewski ma prezencję? chyba wygłodzonego lemura katta...

    Bilgun to prawdziwy facet, miły, silny i wesoły...

    A swoją drogą: serialikowym gwiazdkom o kiepskim aktorstwie niby jak takie "zwycięstwo" ma pomóc? Są kiepscy, to najwyżej woda sodowa im do głowy uderza i... nic...
  • ~kazia z suchej
    (2011-11-30 22:11)
    Halo Wojtku, zagalopowałeś się chyba !! Natasza wspaniała, naturalna ,czasem nieporadna , ale to dodaje Jej tylko wdzięku. O wiele lepsza od swojej poprzedniczki, tj. od Kasi Skrzyneckiej. Media rozhuśtały się na temat nielubienia jej, ale to zawiść chyba. Natasza jest przemiłą osobą, Ona naprawdę nie robi z siebie wielkiej gwiazdy, ma dużo pokory i szacunku dla widzów. Ja Ją ubóstwiam - jest jedyną w swoim rodzaju, jest niepowtarzalną osobowością w społeczności naszych polskich artystów. Najmniej ze wszystkich zadufana w sobie, najbardziej wykształcona i uzdolniona pod każdym względem. Ma piękną i głęboką duszę.Cała jest prześliczna.
  • ~Miśka
    (2011-12-01 14:54)
    Dobrze,że wygrał Kacper, jest pracowity, zdolny i bardzo sympatyczny.
    Tańczył pięknie i wygrana należała mu się w 100%

Może zainteresować Cię też: