"Alf"

Reklama
Media

Serial opowiada o przygodach sympatycznego, nieco ekscentrycznego kosmity Alfa, którego statek nieopatrznie rozbił się na dachu garażu rodziny Tunnerów. Mimo trudnych relacji z Kate i Willem, Alf uwielbiany jest przez ich dzieci i szybko staje się członkiem rodziny. Na baczności musi mieć się jedynie kot wścibskich sąsiadów – Ochmonków - gdyż ulubionym
przysmakiem Alfa są właśnie te sympatyczne czworonogi…
Od rodziny Tunnerów odróżniają go nie tylko kulinarne upodobania. Nim trafił na Ziemię, mieszkał na planecie Melmac, sześć lat świetlnych za Hydra Centauris. Codziennie oglądał zielone niebo, ogrzewał się w promieniach fioletowego słońca i spacerował po niebieskiej trawie. Jak na prawdziwego kosmitę przystało, pokryty jest futrem, ma pomarszczony pysk i osiem żołądków. Lubi mieć czkawkę, może gwizdać bez otwierania ust, a do gimnazjum uczęszczał do 122 roku życia.

Media

Megamaraton z „Alfem” – emisja na Comedy Central Famly: w sobotę, 24 grudnia, od godz. 9:00

"Cudowne lata"

Media

Bohaterami "Cudownych lat" są Arnoldowie, typowa amerykańska rodzina z lat sześćdziesiątych. Serial jest retrospekcją młodości Kevina Arnolda, który głosem zza kadru wspomina swoją przeszłość. Akcja rozpoczyna się w 1968 roku, niezwykle burzliwym dla USA, zaś kończy sześć lat później. W tym czasie widzowie towarzyszą dorastającemu Kevinowi niemal na każdym kroku. Obserwują, jak dorasta, trzymają kciuki za zwycięstwa – zarówno te w szkole jak i w pełnym rozterek życiu prywatnym. Przeżywają na własnej skórze wszystkie porażki i zawody sercowe. Poznają też jego najlepszego przyjaciela – Paula oraz wielką miłość – Winnie.

Media

„Cudowne lata” – premiera: w sobotę, 24 grudnia o godz. 19:00, emisja: od poniedziałku do piątku o godz. 19:10 (2 odcinki).