Ten kanał informacyjny otępia swoich widzów

| Aktualizacja:

Kanały informacyjne są po to, by informować? Okazuje się, że nie zawsze. Z badania przeprowadzonego przez Farleigh Dickinson University wynika, że widzowie amerykańskiego Fox News są gorzej poinformowani na temat bieżących wydarzeń na świecie niż osoby, które w ogóle nie oglądają wiadomości w telewizji - donosi Presserwis .

wróć do artykułu
  • ~vic
    (2013-05-24 15:52)
    TVP nie lepsze, para wiadomości dla lemingów, prezentowane przez hipsterów
  • ~mmn
    (2011-11-28 16:34)
    Fox News to jeden z nielicznych kanałów, w którym poważnie mówi się o PRAWDZIWYCH problemach. A prawdziwy problem, to problem który nas dotyczy. Akurat oglądając FoxNews mam wrażenie, że to najlepszy kanał informacyjny. Dziennikarze zapraszają uczciwych ludzi, mówią w sposób przejrzysty i jasny o tym co się dzieje w Stanach. A nie dzieje się najlepiej. Nie dziwię się, że ludzie biorący udział w ankietce nie mają bladego pojęcia kto obalił jakiegoś kacyka z drugiego końca świata. Zresztą, możliwe, że ich odpowiedzi nie przystawały do formułki "poprawnych odpowiedzi", bo to, czy to rzeczywiście "demonstranci" obalili tego kacyka, nie jest wcale takie jasne.
    Liczbę 600 ankietowanych na 300 milionowe USA przemilczę.
  • ~ana
    (2011-11-27 10:50)
    Ogladanie TVN nie jest obowiazkowe wiec po co ta jalowa dyskusja?dziwne tylko ze najlepiej wiedza co sie dzieje i mowi w TVN ci ktorzy podobno w ogole nie ogladaja tego kanalu.
  • ~emeryt 67
    (2011-11-25 08:06)
    obywatelu czy zapłaciłeś ABONAMENT
  • ~Osykosy
    (2011-11-25 07:47)
    jaka przybudówka PO?? Raczej Ruchu Palikota i SLD. !!!
  • ~Goscioo
    (2011-11-25 07:15)
    HAHAAHAAAA: :D Powinni pobadać polskie reżimowe telewizje, z przodującym TVN-em na czele.
  • ~observ
    (2011-11-25 01:25)
    a niech ktoś przepyta tę masę gapiącą się twn24. To będzie sensacja !
  • ~widz
    (2011-11-25 00:58)
    ja tego nie oglądam a też nie wiem
  • ~luzik
    (2011-11-25 00:18)
    przy TVN chowa się nawet TV białoruś i pekin razem wzięte.
  • ~tfuuuuu sk
    (2011-11-25 00:07)
    PO-pula-lar-ne to tylko tvn-jeny a ostanio TVP wraz TVPInfo = rządzi PO najważniejsze wiadomości to PiS kościół, inne kraje i ich kryzys
  • ~Golum
    (2011-11-24 23:59)
    TVN - Tusk Vision Network - tyle w temacie
  • ~kinoman
    (2011-11-24 23:58)
    TVN24 fajnie się ogląda, ale z dystansem jak telenowele. To nowy gatunek - serial dezinformacyjny.
  • ~zorientowany
    (2011-11-24 23:15)
    Ciekawe jest to badanie . W tak wielkim kraju sondę przeprowadzono na 600 osobach.Trochę mi to przypomina badania w Polsce dla Gazety Wyborczej.
    I teraz najważniejsze FOX NEWS jest telewizją sympatyzującą z republikanami
    a teraz rządzą demokraci.Nie tylko na zachodzie Europy, Polsce ale i w USA
    media przekazują wyraźny sygnał że osoby o prawicowych poglądach są
    słabo wykształcone , prymitywne i właściwie stanowią margines.
    Amerykanie wiedzą jednak swoje i bardzo chętnie oglądają tę stację która jest przeciwwagą dla lewicowego CNN.
  • ~kamyk
    (2011-11-24 21:38)
    U nas TVN24 moze na począku była to stacja inf.teraz to jest przybudówka PO no tak zdecydowanie stanela po jednej stronie polityczego sporu (PO)że nie idzie tego słuchać a tym bardzej oglądać.
  • ~rodryg
    (2011-11-24 21:25)
    TVN i oszołomow jak Kolęda itp nic nie przebije , jak nie p[owiedzial to mogl powiedziec lub pomyslec :)
  • ~amarekr
    (2011-11-24 21:21)
    to tak jak u nas superstacja i tuskvn
  • ~prof z polsatu
    (2011-11-24 21:19)
    Fox News po polsku te fał en
  • ~sioban
    (2011-11-24 21:18)
    Gogh pominąłeś tv Trwam, przypadek ?
  • ~Wszystko mozna udowodnic
    (2011-11-24 21:09)
    Wniosek powinien byc inny.

    Osoby ogladajace FoxNews nie sa zainteresowane tym co sie dzieje w Egipcie.
    Ich bardziej interesuje to co robia bakierzy i demokraci w kraju.
  • ~Gogh
    (2011-11-24 21:03)
    poza Fox News oglupia TVP1,TVN24/nasza prawda cala dobe/, TVN, Polsat czy jeszcze cos pominalem?

Może zainteresować Cię też: