Choć rzadko pojawia się na warszawskich salonach i na łamach plotkarskiej prasy należy do grona najpopularniejszych polskich aktorów. Paweł Wilczak świetnie sprawdza się zarówno w rolach dramatycznych, jak i komediowych, a seriale z jego udziałem zawsze są wielkimi hitami.

Reklama

Prawdopodobnie dlatego właśnie, jak podaje Fakt, stacja TVN zdecydowała się powierzyć mu jedną z głównych ról w swoim najnowszym serialu. "Zasady gry" to sitcom oparty na amerykańskim hicie "Rules of Engagment". Historia opowiada o relacjach damsko-męskich z perspektywy piątki bohaterów, małżeństwa, pary będącej na etapie randek oraz wciąż poszukującego swej drugiej połówki singla. W rolę tej ostatniej postaci wcieli się właśnie Paweł Wilczak.

W Stanach Zjednoczonych serial cieszy się ogromną popularnością a postać samotnego Russella, którego w oryginale odgrywa aktor komediowy David Spade jest ulubieńcem publiczności. Czy Paweł Wilczak spełni oczekiwania producentów i sprawi, że "Zasady gry" staną się hitem? Przekonamy się już od nowego roku, kiedy serial pojawi się na antenie.

>>>Czytaj także: Ostrzegli Niklińską: Uważaj, bo ta jego żona...

Michał Pieściuk / newspix.pl