"Hotel 52"

W finałowym odcinku czwartej serii "Hotel 52" przysięgę małżeńską złożą sobie Iwona (Magdalena Cielecka) i Andrzej (Marek Bukowski). Zgodnie z życzeniem panny młodej ślub odbędzie się tylko w Urzędzie Stanu Cywilnego w obecności samych świadków. Nowożeńcy będą świętować w tytułowym Hotelu 52 na specjalni nich zorganizowanym przyjęciu niespodziance.

"Barwy szczęścia"

Widzowie "Barw szczęścia" w końcu doczekają się momentu, w którym Kasia (Katarzyna Glinka) i Ksawery (Sebastian Cybulski) postanowią scementować swój związek. Po ślubie cywilnym z udziałem przyjaciół i rodziny młodzi mają zamiar wyjechać do Rzymu, gdzie chcą wziąć ślub kościelny. Ich wymarzony wyjazd zakłóci jednak pojawienie się Gabriela. Czy Kasia i Ksawery powiedzą sobie sakramentalne "tak" w stolicy Włoch?

"Szpilki na Giewoncie"

Ślub Ewy (Magdalena Schejbal) i Bartka (Krzysztof Wieszczek) zakończy drugi sezon "Szpilek na Giewoncie". Uroczystość odbędzie się w malowniczym zakopiańskim kościele, a po nim  Młodzi wraz z zaproszonymi gośćmi będą bawili się na hucznym weselu w takt Góralskiej muzyki.