Nergal nie przestaje prowokować na antenie Telewizji Polskiej

Pojawienie się tak kontrowersyjnego artysty, jak Nergal w telewizji publicznej wywołało lawinę krytyki i protestów środowisk katolickich. Pomimo tej burzy, jaką wywołał samą swoją obecnością, Nergal najwyraźniej nie zamierza dla potrzeb stacji zamieniać diabelskich rogów na anielskie skrzydła i w kolejnych programach wciąż prowokuje swoim zachowaniem. Co na to władze stacji?

wróć do artykułu
 • ~:)
  (2011-11-22 10:54)
  Dla mnie jest medialną szmatą, która tylko w taki sposób chce na siebie zwrócić uwagę
 • ~bomba
  (2011-11-22 10:58)
  Moze ten szatan zdechnie na ta bialaczke ,wreszcie bedzie spokoj.
  Pan Braun powinien sie zatanowic , kogo daje doTVP ,bo to my placimy abonament.
 • ~Trin
  (2011-11-22 11:13)
  Kiedy wreszcie pseudokatolik Braun skończy z Nergalem w TVP. Oburzajace, że ten upośledzony moralnie satanista, prymityw i wulgarny, niekulturalny typ jest lansowany jako wzór przez lumpensalon.
 • ~smutny
  (2011-11-22 16:18)
  Czy społeczeństwo ma płacić ABONAMENT na afiszowanie nergala!
 • ~norrmalna osoba
  (2011-11-22 19:56)
  Społeczeństwo płaci abonament jak chce go zapłacić, a Nergalowi płaci TVP za to, żeby ktoś ten program oglądał. I stało się tak jak przewidziano. Wybrano Nergala to i oglądalność wzrosła. A co do białaczki. Bomba niech najpierw pomyśli i to solidnie. Nie życz drugiemu co Tobie niemiłe-tak mówi powiedzenie. Sam Piasek przyznał"powiedz coś to oglądalność nam skoczy". Nergal jest przynajmniej prawdziwy w tym co mówi i robi. Mam w końcu okazję co tydzień go zobaczyć i wcale mnie nie irytuje swoim zachowaniem. Uważam, że jest całkiem poprawny
 • ~Anna
  (2011-11-25 16:55)
  do *~bomba
  Ja na Pana / Pani miejscu bym się zastanowiła nad tym co chcę napisać, a dopiero później pisała. Jest takie zwykłe, ale prawdziwe przysłowie: 'Nie życz drugiemu co Tobie niemiłe.' Nie jestem w stanie zrozumieć jak ten nasz kochany, życzliwy i tolerancyjny naród nie wstydzi się wypisywać tak okropnych rzeczy o kimś, kto ma inne poglądy? Wstydzę się za takich ludzi.
 • ~as
  (2011-11-30 21:28)
  A mnie denerwują katoliccy cenzorzy wTVP/ustanowiono takich po roku 1989/ jak i obecność tak zwanych duszpasterzy środowisk pracowniczych ,których utrzymuje państwo zupełnie nie wiadomo po co.
 • ~MP
  (2011-12-01 19:14)
  Nie można lekceważyc a jeszcze gorzej reklamować satanizmu bo z szatanem nie ma zartow .kazdy kto się nie sprzeciwia ten może być zagrożony.Lepiej z daleka poczytajcie co sekty robia z umysłami ludzi pranie mózgu/Widzę że juz nawet na antenie i to bezkarnie to jest straszne.Dziwię sie że jesteśmy tak jakby uśpieni.Napewno przyniesie to jakies zło.Lepiej się obudzic wcześniej niż za późno.
 • ~estetka
  (2011-12-07 16:09)
  Uwazam, ze wlasnie dzieki Nergalowi wzrosla ogladalnosc tego programu! Bacznie sie jemu przygladalam i stwierdzam , ze to cieply, normalny mlody czlowiek, oczytany i inteligentny! Prosze przysluchac sie jego wypowiedziom, opiniom i uwagom jakich udziela uczestnikom programu. Zaluje, ze ma odejsc w nastepnej edycji(o ile to prawda). Ten program bez niego to juz nie bedzie TO!!!
  Nie bede ogladac kolejnych edycji, jezeli zmienia obsade!

Może zainteresować Cię też: