Jak zauważa Fakt, Nergal od pewnego czasu jest na cenzurowanym u prezesa TVP Juliusza Brauna, który po kontrowersyjnym występie wokalisty Behemota w jednym z warszawskich klubów zażądał od niego wyjaśnień i poprawy swego zachowania.

Reklama

Zdaniem tabloidu jednak, kontrowersyjny muzyk nie wziął sobie do serca tych upomnień i wciąż prezentuje niestosowne zachowania na wizji:

"Pokazany w telewizyjnym studiu gest odwróconego krzyża, środkowy palec wyciągnięty w kierunku fotoreporterów czy opowieści o swoim penisie - to w sobotę zaserwował widzom kontrowersyjny muzyk podczas show TVP 2 'The Voice of Poland. Najlepszy głos'" - bulwersuje się tabloid.

Teodor Klepczyński / newspix.pl

Pomimo podejmowanych przez Fakt prób uzyskania komentarza władz TVP na temat zachowania Nergala, żaden przedstawiciel stacji nie zdecydował się na taką wypowiedź.

Co sądzicie o całej aferze wokół występów Adama Darskiego w TVP? Czy uważacie, że udział takiego artysty w telewizji publicznej to coś niestosownego, czy może jest to tylko burza w szklance wody?

Aleksander Majdański / newspix.pl

>>>Czytaj także: Fraszyńska narzeka na swój wiek