Jak donosi Super Express, sukcesy jakie Kuszewski odnosi na parkiecie "Tańca z gwiazdami" prawdopodobnie przełożą się na błyskawiczny rozwój jego kariery. Aktor znany przede wszystkim fanom serialu "M jak miłość", zagra główną rolę w najnowszej komedii, którą wyprodukuje Tadeusz Lampka:

Reklama

Dostanie główną rolę w komedii z dreszczykiem "Tylko mnie nie strasz". Ten film miał powstać przed "Och, Karol 2", jednak prace zostały wstrzymane i przewidujemy go na przyszły rok" - mówi Super Expressowi osoba związana z produkcją.

Popularność Kuszewskiego zamierza wykorzystać również stacja TVN. Jak podaje Super Express, producenci programu "X Factor" chcą, by to on poprowadził kolejną edycję. Aktor miałby zastąpić Jarosława Kuźniara, który ponoć nie sprawdził się w tej roli.

"Kuszewski nie dość, że dobrze tańczy, to jeszcze bardzo dobrze śpiewa. Dlatego sam świetnie czułby się, przepytując śpiewających kandydatów. To trochę taki typ prowadzącego, jak Robert Janowski z "Jaka to melodia?". Potrzebny jest właśnie ktoś taki" - twierdzi informator tabloidu.

Jak sądzicie, czy odtwórca roli Marka Mostowiaka sprawdzi się jako prowadzący "X Factor"?