Znany prezenter TVP straci pracę? "Nie mogę komentować..."

| Aktualizacja:

Tabloid nieoficjalnie dowiaduje się, że gwiazdy sztandarowego programu informacyjnego TVP 1, "Wiadomości", są zaniepokojone nagłą zmianą swojego kierownictwa. Najwięcej powodów do obaw może mieć Krzysztof Ziemiec.

wróć do artykułu
  • ~Miklus
    (2011-11-21 07:47)
    A pan Kraśko przypadkiem nie zamierza zmienić posady? Posiadł wszystkie rozumy i powinien reklamować usługi stomatologiczne miast demonstrować swoją wszechwiedzę jako prezenter. A jakby jeszcze zabrał ze sobą niejakiego Kurzajewskiego, to byłoby pięknie bardzo.
  • ~nomi
    (2011-11-21 07:52)
    CZY TO TEN KAROL MAŁCUŻYŃSKI, KTÓRY PRACOWAŁ W "TRYBUNIE LUDU" CZY JAKIŚ KREWNY ?
  • ~zlota-lypka
    (2011-11-21 07:54)
    Nie chcemy Pana Klaśko, tej "scezuji".
  • ~Janusz
    (2011-11-21 08:09)
    wspaniala wiadomoisc. świeta schymalla i święty Ziemiec żerujacy na swojej tragedcii. mamy w polsce tysiące ludzi poparzonych. Tylko on ciągle placze do kamer. Powinien byc dawno wywalony razem z kosookim i sepleniacym Kraśko.
  • ~123
    (2011-11-21 08:11)
    Ziemiec z wiadomości,ludzie do TVN .Co z tą telewizją???Tu też układy górą,jak stracą widzów,to się zaczną z nimi liczyć.
  • ~KONFESION
    (2011-11-21 08:24)
    ...Pan ZIEMIEC to wspanialy,cieply,szczery CZLOWIEK,niosacy POMOC wielu ludziom...Poczuwam sobie za ZASZCZYT...poznanie Go OSOBISCIE i mozliwosc uscisniecia Jego dloni.Dzis w "Swiatowym Dniu Zyczliwosci"-ZYCZE Mu,aby szedl NADAL dotychczasowa...DROGA!
  • ~kolega ziemca
    (2011-11-21 08:31)
    do "janusz":Emigruj tumanie, najlepiej do ZSRR.
  • ~klon
    (2011-11-21 08:39)
    A ja myślałem że pogonią" lisa"
  • ~zeus
    (2011-11-21 08:42)
    Brawo! Ziemiec w końcu do radia ma-ryja...przejdzie. Ojciec z piekielnym gwożdziem się cieszy wraz z królem...i sobecką...
  • ~donia purlencja
    (2011-11-21 08:54)
    A ta polityczna z gw Dorotka wysocka sznepf z mezem powiązanym z po ta się powinno zwolnić z tzw publicznej.
  • ~sokular
    (2011-11-21 09:18)
    Redaktorze to nie Pan powinien odejść!!!
  • ~tuskowe gadzinówki
    (2011-11-21 09:19)
    dla tych obrzydliwych decydentów z TVP najważniejszy jest najemny cyngiel, co jest zasługą tuskowatego rządu. Tylko dobrze plujący najemny cyngiel może pracować przykład TVPinfo, to już dorównują tvn-jenom.
  • ~ohyda
    (2011-11-21 09:22)
    wysocka, mężulek łambasador i trza pracować w TVP? fujjj z taką TVP !!!
  • ~lud pracujący
    (2011-11-21 09:26)
    czas aby wróciło radio i tv w stylu "WOLNA EUROPA" albo "WOLNA POLSKA "
  • ~bonzo
    (2011-11-21 09:30)
    Pięknie mamy odPOlitycznioną telewizję .
  • ~anna
    (2011-11-21 09:38)
    re: janusz czy pamiętasz jak Durczok mówił o swojej chorobie a teraz jak pluje??? po dobny jesteś do tych much plujek !
  • ~jaga
    (2011-11-21 10:05)
    A ja nie chcę już słuchać Piotra Kraśki. Pisałam do niego w sprawie zasad akcentowania wyrazów w naszym języku, bo mówi okropnie, ale widać nie dotarło, bo nie ma żadnej poprawy! Nadal naciska na pierwszą sylabę.
  • ~Jakub
    (2011-11-21 10:23)
    Płacić abonament i nie komentować , proszę.
  • ~antyMonia
    (2011-11-21 10:28)
    Komuna SLD(PZPR)-PSL(ZSL)-PO(UW) trzęsie TVP ! Wywalili ordynarnie wszystkich uczciwych dziennikarzy , a trzymają i zatrudniają służalcze kanalie podobne do POlitructwa z TVN. Tusk zakazał płacenia abonamentu. I teraz z tego zakazu skorzystam !
  • ~dość komuny
    (2011-11-21 11:16)
    wszędzie dać Lisa i Miecugowa poprawić towarzyszką Loską i jak ulał pełna komuna. ten rząd bardzo źle skończy, ludzie wyjdą na ulicę milionami.