Znany prezenter TVP straci pracę? "Nie mogę komentować..."

| Aktualizacja:

Tabloid nieoficjalnie dowiaduje się, że gwiazdy sztandarowego programu informacyjnego TVP 1, "Wiadomości", są zaniepokojone nagłą zmianą swojego kierownictwa. Najwięcej powodów do obaw może mieć Krzysztof Ziemiec.

wróć do artykułu
  • ~hel 1.
    (2015-08-20 14:19)
    Pan Ziemiec się skompromitował,Jest niewiarygodny.Prezenter ,bez względu na swoje poglądy na wizji musi być obiektywny.Byłem jego fanem - teraz koniec z poparciem. Niech zejdzie z wizji i pracuje na zapleczu!!!
  • ~JAGODA FLORIDA USA
    (2014-12-16 21:59)
    GDZIE W TEJ POLSCE SA NORMALNI LUDZIE BO JA WIDZE SAMYCH MORDERCOW ZLIODZIEJI CHULIGANOW KOMUNISTOW . GDZIE PODZIALI SIE KULTURALNI SPOKOJNI LUDZI KTORYCH ZNALAM ZA KOMUNY . DEMOKRACJA ZASZKODZILA POLSCE UJAWNILA STRASZNE CHAMSTWO. JESTEM PRZERAZONA PANIE KRZYSZTOFIE JEST PAN WSPANIALY
  • ~błogosławiony Ojciec Tadeusz
    (2012-01-05 11:11)
    Czekamy na Pana, Bracie Ziemiec, z wytęsknieniem w Toruniu!
  • ~WOLF
    (2011-11-24 21:16)
    Panie KRZYSZTOFIE jest trochę tu jełopów palikotów , ale ma pan poparcie ludzi tych co płacą abonament niech tu krytykujący zasrańcy pokażą lub sobie sprawdzą rachunki z abonamentu wtedy mogą skunksy coś pisać zazwyczaj tu wypowiada się hołota palikota
  • ~Andre
    (2011-11-21 20:50)
    Nie lubilem tego faceta stronniczy brzydki po prostu kto takiego wstawil tv
  • ~kokosal
    (2011-11-21 20:08)
    Za ten krzyw



    A ja sie pytam kto zatrudnił na prezenera faceta z krzywą mordą? to może jeszcze do kompletu zatrudnic z wybitym okiem, urwanym uchem itd.
  • ~lewy czerwcowy
    (2011-11-21 19:34)
    W TVP sytuacja zmierza do tego, że wystarczy by dyskusja toczyła się między Janiną Paradowską a Jackiem Żakowskim.
  • ~Benito
    (2011-11-21 18:47)
    ZIEMIEC, A POSZEDŁ TY JUŻ DO KRUCHTY! PRZEWROTNY KLERYKAŁ.
  • ~ZETOR
    (2011-11-21 18:44)
    BŁAGAM, ODSUŃCIE W KOŃCU TEGO FACETA Z ZAKRYSTII. JEST ZEROWY. KRAŚKO, NACZELNY LIZUS TVP TEZ POWINIEN ODEJŚĆ.
  • ~JBIP
    (2011-11-21 16:01)
    Brawo oczyścić TV z mętów również takich jak niedopalony.
  • ~ogoński
    (2011-11-21 14:43)
    pierwsza do odstrzłu - dorota wysocka ! Mieszka w Madrycie, przylatuje na niedziele, bo prowadzić Wiadomości - a za te przeloty placi J.Braun,czyli MY
  • ~Matylda
    (2011-11-21 14:37)
    Tak obrzydliwie propisowsko stronniczy Ziemiec JUŻ DAWNO powinien zostać zwolniony!!!
  • ~dość komuny
    (2011-11-21 11:16)
    wszędzie dać Lisa i Miecugowa poprawić towarzyszką Loską i jak ulał pełna komuna. ten rząd bardzo źle skończy, ludzie wyjdą na ulicę milionami.
  • ~antyMonia
    (2011-11-21 10:28)
    Komuna SLD(PZPR)-PSL(ZSL)-PO(UW) trzęsie TVP ! Wywalili ordynarnie wszystkich uczciwych dziennikarzy , a trzymają i zatrudniają służalcze kanalie podobne do POlitructwa z TVN. Tusk zakazał płacenia abonamentu. I teraz z tego zakazu skorzystam !
  • ~Jakub
    (2011-11-21 10:23)
    Płacić abonament i nie komentować , proszę.
  • ~jaga
    (2011-11-21 10:05)
    A ja nie chcę już słuchać Piotra Kraśki. Pisałam do niego w sprawie zasad akcentowania wyrazów w naszym języku, bo mówi okropnie, ale widać nie dotarło, bo nie ma żadnej poprawy! Nadal naciska na pierwszą sylabę.
  • ~anna
    (2011-11-21 09:38)
    re: janusz czy pamiętasz jak Durczok mówił o swojej chorobie a teraz jak pluje??? po dobny jesteś do tych much plujek !
  • ~bonzo
    (2011-11-21 09:30)
    Pięknie mamy odPOlitycznioną telewizję .
  • ~lud pracujący
    (2011-11-21 09:26)
    czas aby wróciło radio i tv w stylu "WOLNA EUROPA" albo "WOLNA POLSKA "
  • ~ohyda
    (2011-11-21 09:22)
    wysocka, mężulek łambasador i trza pracować w TVP? fujjj z taką TVP !!!

Może zainteresować Cię też: