Wojna na antenie. Juror dogryzł gwieździe stacji

To był ostry atak jurora znanego show TVN na gwiazdę stacji. Przypomniał jej przykrą sprawę z przeszłości, która przysporzyła gwieździe wiele problemów.

wróć do artykułu
  • ~sawa
    (2011-11-20 16:44)
    ... moze wyjsc ze wsi ale wieś z niego nigdy.
  • ~Badziewie POlskie
    (2011-11-20 15:39)
    Pierdu pierdu a ja się zdrzemnę TVN POLSAT I im POdobne
    Badziewia Szukają naiwnych do zarobku na reklamach
  • ~Maria
    (2011-11-21 00:13)
    Robert jest bardzo inteligentnym facetem. Jest jednym z najwiekszych zaskoczen w mediach. I swietnie wyglada
  • ~Awatar
    (2011-11-20 20:53)
    Do: "~jaga02011-11-20 19:02 "

    Jak się chce pisać na forum publicznym to trzeba coś wiedzieć. Otóż, nie znam przepisu, który by akceptował wypłacanie ogromnego "honorarium" legalnego do tego pod stołem i w gotówce. Jeśli ktoś zawiera umowę to na piśmie a jeśli już wystawia wykonawca rachunek to podaje numer rachunku bankowego. Gdy siuchtuje się w kariarni i pod stołem przekazuje pieniądze, to tylko idiota uzna, że jest to legalne, chyba że są to standardy pozaeuropejskie opisane przez Mario Vargasa Lhosę w jego słynnej powieści "Rozmowa w Katedrze". Dla mnie pani Marczuk nigdy nie będzie osobą poza wszelkimi podejrzeniami, bo jest to osoba znikąd. Kto ją popycha w górę i dlaczego, mam na ten temat swoją teorię, ale nie chcąc się narazić na opinię ksenofoba nie powiem nic.
  • ~Gosc
    (2011-11-20 19:42)
    re jaga
    umorzenie sprawy to nie tosamo co uniewinnienie, po prost sad dalej nie rozpatruje i nie wiadomo czy byla wina czy nie a skoro nie mozna udowodnic niewinnosci no to mozna dowiesc, ze za malo jest dowodo i wtedy sie umarza i na tym bazuje swiat przestepczy
  • ~Gogh
    (2011-11-20 19:37)
    re Szymek
    Marczuk nie zostala uniwinniona, pokaz gdzie to napisane, sprawe zamieciono pod dywan czyli umorzono , nawet niec dochodzono czy byla czy nie byla winna , brawo Kozyra!
  • ~Gosc
    (2011-11-20 19:34)
    nie piszcie glupot Marczuk nie zostala uniewinniona tylko sprawe umorzono czyli w ogole nie rozpatrywano je winy badz niwinnosci
  • ~jaga0
    (2011-11-20 19:02)
    Ciekaw jestem, skad wypowiadajacy sie na tym forum wiedzą, że pani Marczuk zrobiła jakis przekręt. Posiedli wiedzę przez łaskę bożą? Ja nie wiem, ale sąd pania Marczuk uniewinnił i to dla mnie zamyka sprawę, bo nie będę w niej prowadził własnego śledztwa. Pan Kozyra nie poinformował również, że pani Marczuk miała dobrego adwokata, jak twierdza niektórzy nieobyci w logice forumowicze, ale powiedział to w kontekście tego, że ktoś powienien siedzieć, wiec sugerował, że Marczuk jest winna, ale uniewinnienie zawdzięcza dobremu adwokatowi.
    Nie jest to cięty język, ale oczywista oszczerstwo.. Kiedyś oszczercy tracili zdolności honorowe, teraz brylują w polityce i mediach.
  • ~m.
    (2011-11-20 18:22)
    na miejscu pani marczuk poszedlbym do sadu np. z ~rypioze za rozpowszechnianie, nieprawdziwych, krzywdzacych informacji na jej temat-tak zeby to bylo nauczka dla innych nienawistnikow, ktorzy wlasna nieudolnosc moga pokryc tylko wscieklym atakiem na innych (ciekawe na kogo glosuja???)
  • ~Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
    (2011-11-20 16:29)
    Kozyra, zaczynasz mi się podobać.
  • ~morgana
    (2011-11-20 16:12)
    Przykre, że pan Kozyra okazał się człowiekiem bez kindersztuby. A tak udawał człowieka obytego, pełnego taktu. Przykro i słuchać i oglądać. Czyżby poszukiwanie sławy za wszelką cenę?
  • ~Jan
    (2011-11-20 15:56)
    Widać, że Kozyrze mocno przegrzewa się pod dachem. Ot, prostacka wypowiedż. Tylko po co tego Kozyre (a kto to jest?) cytujecie?
  • ~rypioze
    (2011-11-20 16:00)
    Powiedział prawdę o tej co brała wynagrodzenie za pracę pod stołem.
  • ~vh
    (2011-11-20 15:49)
    hahahaha no i podsumowal kobiete ktora zwiazala sie z facetem dla kasy a gdy juz sama zaczela robic kariere to kopnela go w dupe...
  • ~olo
    (2011-11-20 15:19)
    Szymek, szkoda, że nie rozumiesz tego co ogladasz i czytasz. Kozyra powiedział tylko, że Marczuk miała dobrego adwokata. Gdzie tu chamski atak i gdzie brak kultury? Nie powiedział też, że Weronikę uniewinnił adwokat. Więc Twoje ostatnie zdanie jest bez sensu.
  • ~motek
    (2011-11-20 14:28)
    BRAWO , PANIE KOZYRA , BRAWO ..
  • ~maria
    (2011-11-20 15:07)
    marczuk zadna gwiazda kozyra dobrze porownal kobieta cwana inna juz by siedziala kozyra nie pasuje ani do chylinskiej ani zdziecinnialej foremniak jeden z najteligetniejszych facetow w polskim szolbiznesie klase widac w wypowiedziach wygladzie i zachowaniu
  • ~bruno
    (2011-11-20 14:42)
    Czegoż wy nie zrobicie dla kariery.Nawet wsadzicie głowę w kibel
    pajace
    Ps dotyczy opisywanych i opisujących
  • ~tuptus
    (2011-11-20 14:38)
    Kozyra Brawo !!! Szacunek pełen, którko zwięźle i na temat, zreszta nie tylko o Marczuk ale i o znanej nam wszystkim cyganki i geja !!
  • ~wars
    (2011-11-20 14:18)
    Ciekawe kto odgrzewa stary pasztet pod postacią Marczuk. TVN strasznie próbuje ją wylansować, aż bierze obrzydzenie. Brawo Kozyra