Dramat na planie "Kuchennych rewolucji". Jak Magda Gessler poradzi sobie z komornikiem?

| Aktualizacja:

W prowadzonym przez Magdę Gessler programie "Kuchenne rewolucje" nigdy nie brak emocji. W najbliższym odcinku jednak zadzieją się rzeczy, jakich do tej pory widzom nie dane było oglądać. Jak słynna restauratorka poradzi sobie z komornikiem i depresją właścicielki lokalu?

wróć do artykułu
  • ~booboo
    (2012-04-24 22:56)
    szczeze to ja nie opuscilam zadnego odcinka i nie przypominam sobie zeby ona cos ugotowala tylko muwi wszystkim co majom zrobic pszynies a ona w tym czasie spszonta a reszta gotuje ,nie jest tak to jest moje zdanie .pozdrawiam wszystkich,,,
  • ~Ferdek Kiepski
    (2011-11-18 10:10)
    A co Sanepid na na długie kudły, które to babsko wpycha do garów?
  • ~do ~gew2011-11-17 19:12
    (2011-11-17 23:10)
    No i po co się tak denerwujesz? Uspokój się, wszystko będzie w porządku.
    Gessler i tak jest kiepska. Bez względu na to co na jej temat piszą.
  • ~krzych
    (2011-11-17 22:12)
    Ile dostaje za reklamę Przypraw które sypie do potraw.Bo nic innego w tym programie niema .I niech chociaż zobaczy jak to robi Ramsei.Kompletne dno.Jak coś takiego można emitować na antenie
  • ~internauta
    (2011-11-17 22:09)
    panstwo w panstwie, chamstwo w panstwie! = poMATOŁ tusk!
  • ~bedzielepsza ołglądalność
    (2011-11-17 20:51)
    Do scenariusza wchodzą nowe wątki. Komornik vs Gruba = hicior
  • ~BYLEM W RESTARACJI GESLER W WARSZAWIE
    (2011-11-17 20:25)
    PRZECIEZ TA KOBIETA NIE UMIE GOTOWAC. TO ZE SIE WZNILA W RODZINE RESTAURATOROW NIE CZYNI Z NIEJ RESTAURATORKI. BYLEM NIEDAWNO W JEJ RESTAURACJI KOLO ZAMKU KROLEWSKIEGO W WARSZWIE. OBSLUGA GBUROWATA, PODLOGA BRUDNA, JEDZENIE ZIMNIE PODANE NECHLUJNIE, JEDZENIE NIESMACZNE. SMAKOWALO TAK JAKBY GOTOWALA JE NA WLASNYM TLUSZCZU. BRAK ATMOSFERY. CENY ASTRONOMICZNE, PO TYM JEDZENIU S****EM DALEJ NIZ WIDZIALEM...JUZ TAM NIGDY NIE POJDE...NATOMIAST BYLEM W RESTAURACJI GESSLEROW W KRAKOWIE W HOTELU FRANCUSKIM I TAM OBSLUGAM JEDZENIE I ATMOSFERA BYLA KAPITALNA. TERAZ WIEM DLACZEGO GESLER ROZWIADL SIE Z NIA. BO PSULA MU INTERES.
  • ~dfdgg
    (2011-11-17 20:18)
    news dnia!!!1 o jA
  • ~mostek cielęcy
    (2011-11-17 19:52)
    a zwyczajnej jajecznicy nie potrafi zrobić
  • ~~ Emil
    (2011-11-17 19:46)
    KOMORNIK - magisterek prawa po aplikacji dwuletniej komorniczej wali w rogi frajera jednego za drugim a kobietę odwozi karetka . To naprawdę restauracja NIE SMACZNA ! z naprawdę kiepskim jadłospisem . ALE !!! Czy znajdzie się ktoś kto usiądzie NA PRZIECIW komornika znający zasady SAVOIR VIVRE i umie się naprawdę ZACHOWAĆ PRZY STOLE z głową pdniesioną do GÓRY ?
  • ~plockier
    (2011-11-17 19:39)
    I tyle zostało z tego, co przyzwoitego było DGP. Dno i żal
  • ~antybolek
    (2011-11-17 19:26)
    Geslery,szejnfeldy,Rotfeldy...
    jest tego troche..
  • ~gew
    (2011-11-17 19:12)
    Chamie .dziadek zgodziny18:59 zamkni ten parszywy ryj .Ścierwojadzie idź do swoich ścierwojadów i tam wypisuj swoje wredne komentarze do kobiety i do innych normalnych ludzi .
  • ~dziadek
    (2011-11-17 18:59)
    Ten PULPET niech się zajmie pulpecikami i odsysaniem z nich tłuszczu
    Na więcej - poza arogancją - Geslerki nie stać
  • ~Jurek
    (2011-11-17 18:13)
    TVN wam połaci za reklamę, czy to tak z uprzejmości, a może po lini partyjnej?
  • ~..
    (2011-11-17 17:58)
    A KIEDY WYEGZEKWUJĄ 20 MLN DŁUGU OD TEJ LOCHY?

Może zainteresować Cię też: