Lokale jakie odwiedza Magda Gessler nie są świetnie prosperującymi restauracjami. Restauratorka zazwyczaj pojawia się w miejscach, które nie cieszą się dobrą opinią, mają problemy finansowe i puste sale. Dla większości z nich, wizyta Gessler to jedyna szansa na ratunek i wyjście z impasu. Jednak w przypadku restauracji, którą Magda Gessler odwiedzi w najbliższym odcinku, na pomoc będzie już chyba za późno.

Reklama

"Stella Cafe" to niewielka restauracja w Lęborku, która zmaga się z ogromnymi problemami finansowymi, które już zdążyły doprowadzić właścicielkę do depresji. Kiedy w lokalu pojawia się Magda Gessler, wszyscy mają nadzieję, że słynna restauratorka odwróci złą passę i sprawi, że miejsce znów zapełni się klientami. Niestety, kiedy gospodyniramu rozpocznie swoje kuchenne rewolucje, w restauracji niespodziewanie pojawi się komornik, który będzie chciał zająć całe mienie właścicielki.

O tym, jak skończy się ta dramatyczna historia będziemy mogli przekonać się już dziś wieczorem. Najnowszy odcinek programu "Kuchenne rewolucje" zostanie wyemitowany na antenie TVN o 21.30.

AKPA