Szymon Majewski się ceni. Zobacz, ile zażądał za odcinek swojego show

| Aktualizacja:

Szymon Majewski do niedawna był jedną z największych gwiazd stacji TVN. Niestety, od pewnego czasu jego pozycja słabnie. W programie "HD w 3D" rolę najważniejszej postaci przejął Billguun Ariunbaatar, a Szymona oglądać możemy już głównie w reklamie banku w roli miniratki. Satyryk wymyślił jednak sposób na to, by znów zabłysnąć na małym ekranie.

wróć do artykułu
  • ~cogito
    (2012-02-05 09:51)
    Majewski to zwykły chłam, tandeciarz i tylko tandeciarzom może się podobać. Ale taką mamy rzeczywistość, w której promuje się bylejakość, obsceniczność, agresję, tandetę. Majewski? Toż to facet bez wykształcenia, który wzbił się właśnie na takim ulubieniu tandety. Żenujący jest poziom intelektualny Polaków.
  • ~Juri Nakimov
    (2012-01-25 10:22)
    Majewski to nie byle kto. On dobrze wie jak wykorzystać talent. No może z tym pko trochę przesadził ale ogólnie jest spoko!
  • ~lolomen
    (2012-01-15 16:22)
    co wy od niego chcecie trzeba go zgnoic bo zadurzo pokazuje tuska kaczke i reszte bydla powinno sie wsadzic do samolotu typu tupolew
  • ~.....
    (2011-11-28 14:55)
    NIE
  • ~fred
    (2011-11-22 13:14)
    Szymon miał swoje dwa lata w tvn, ale widać było jak na dłoni że się skończył. Dziekujemy i żegnaj.
  • ~wandeczka
    (2011-11-19 06:48)
    Widzę, że czytelnikom Gazety Polskiej i Naszego Dziennika temat informacji prasowej zupełnie nie przeszkadza w wypluwaniu jadu i czarniawej plwociny. Im bardziej spycha się ich do narożnika, tym bardziej kopią, plują i bluzgają. To na szczęście się leczy.
  • ~misiek
    (2011-11-17 06:57)
    przestańcie promować anty-Polaków pochodzenia zdradliwego won
  • ~misiek
    (2011-11-17 06:56)
    po co tego śmiecia pokazujecie
  • ~leon
    (2011-11-16 21:39)
    toż to zwykłe *****
  • ~spostrzegawczy
    (2011-11-16 21:32)
    Majewski! - wróć do Rezlish-Modlińskiej co cię łachudro promowała wa latach 90-tych. Hehe...
  • ~rak
    (2011-11-16 20:48)
    Błazen POrąbany,szkoda czasu dla niego.
  • ~Tomek
    (2011-11-16 19:58)
    Dobił swój wizerunek startując w reklamie PKO, opatrzył się niemiłosiernie. Mimo to, myślę, że nie jest głupi, planuje karierę i jest świadomy, że najlepsze lata w showbiznesie ma za sobą. Chce wycisnąć z Tego jak najwięcej. TV osiedlowa mu nie grozi. Znajdzie swoje miejsce w pokrewnej branży -reklama? produkcja programów TV - nowi młodzi ze świeżymi pomysłami+ jego doświadczenie - poradzi sobie facet. W sumie fajny gość.
  • ~StJ
    (2011-11-16 19:07)
    Mini ratki, mini móżdżki,
    pustostany i wydmuszki,
    czyli POlskie wykształciuchy
    umysłowe eunuchy -
    - to elektorat PO!!
  • ~ROMAN
    (2011-11-16 18:05)
    błazen w POlsacie ,o jeden kanał mniej do oglądania
  • ~Do szkół nieuki !
    (2011-11-16 18:01)
    Przejrzano papiery i stwierdzono, że nie ma nawet matury. A w dzisiejszych czasach wymaga się ukończenia studiów ! Czasy stalinowskie , gdzie "Chęć szczera robiła z osobnika oficera" minęły. Został tylko Majewski ! Ale też chyba Durczok, Materna... WSTYD .
  • ~ja ja
    (2011-11-16 17:55)
    Paskudny typ. Pieszczoch POmatołów i komuchów. POdobnie jak Wojewódzki i Figurski. 000 - po prostu. Denni są też Mann i Materna.
  • ~szkoda czasu
    (2011-11-16 17:52)
    chyba dzis nie zasnę, ale news!!! koniec swiata - przy tym kanonizacja papierza polaka to chleb powszedni...
  • ~sss