Kolenda-Zaleska zaatakowała TVN24 na antenie... TVN24

| Aktualizacja:

Katarzynę Kolendę-Zaleską, dziennikarkę stacji TVN24 oraz prowadzącą "Fakty", poniosły nerwy na wizji. W poranku TVN24 dziennikarka stwierdziła, że jej stacja podaje plotki, zamiast sprawdzonych informacji.

wróć do artykułu
  • ~m
    (2011-11-09 15:02)
    Brawo panie Kasiu:-)
  • ~Adam
    (2011-11-09 15:20)
    mam nadzieję, że inni dziennikarze wezmą sobie z niej przykłąd. Na przykłąd Ci co redagują tytuły w Dzienniku. Robią takie HALO z byle bzdury, ze aż mdłi. I nie ma to nic wspólnego z dziennikarstwem - juz raczej z marketingiem i propagandą.
  • ~dozorca domu Grasia
    (2011-11-09 15:23)
    trzeba by pisać był dziennikarka TVN, jej zwolnienie jest kwestią czasu - kierownictwo poczeka na sprzyjające okoliczności i Katarzyna Zalewska będzie kolendować w PUP
  • ~mah1
    (2011-11-09 15:32)
    KOlenda zawsze była głupia i wredna :) Potwierdziła tylko to po raz kolejny hehe
  • ~dem
    (2011-11-09 15:40)
    Kolenda powiedziała prawdę, to dlaczego trzeba wyciągać w stosunku do niej konsekwencje.
  • ~rodryg
    (2011-11-09 15:49)
    Koleda to plotkara nr 1 w polsce
  • ~bul
    (2011-11-09 15:52)
    To tylko potwierdza fakt, że obecni "dziennikarze" z zawodem dziennikarskim mają niewiele wspólnego. to są tylko i wyłącznie zwykli plotkarze, dodam wysokopłatni plotkarze.
  • ~1963
    (2011-11-09 15:58)
    No cóż, szmaciarskie tvn to nie BBC. Ale to wiadomo od dawna. Info, że X się wysmarkał, albo,że MÓGŁ się wysmarkać to cały tvn.
  • ~oko
    (2011-11-09 16:10)
    Za prawdę się płaci...dla tego w naszych mediach brak informacji z Polski i świata. Plotki i insynuacje są za darmo.
  • ~ja i ona
    (2011-11-09 17:06)
    Kolenda Zalewska - propagandystka nie dziennikarka przecież.
    Naginała fakty, kłamała w ordynarny sposób - oczywiście tylko przeciw PiSowi. Teraz zdziwiona że koledzy coś kręcą.
    Takie myślenie -na prawicę jechać z buta, łgać, pluć, znieważać - bo szef kazał.
    A gdy o PO coś kręcą - święte oburzenie...
    Nie ma w Polskich głównych mediach uczciwych dziennikarzy...
  • ~OBSERWATOR
    (2011-11-09 17:08)
    Kolenda - Zaleska to miernota dziennikarska. Zajmuje sie tylko plotami i intrygami. Jeszcze nigdy nie słyszałem jakiegoś merytorycznego komentarza w jej wykonaniu. Niedawno, na konferencji z udziałem premiera, dostała od niego niezłą reprymendę, co było absolutnie uzasadnione, bo p.redaktor zaczęła sie wówczas normalnie szarogęsić, jakby to ona była główną postacią owej konferencji.
  • ~Orion.
    (2011-11-09 17:12)
    Zwróciła uwagę na rzetelność informacji - powinni jej za to podziękować .
    To głębszy problem . plotami się robi zamieszanie -ja bym to nazwał ogłupianiem.Więc ja ma być informacja ,czy ogłupianie. ???
  • ~Lutek
    (2011-11-09 17:16)
    A jak ta miernota TVNowska przeinaczyla slowa Kaczora to juz o tym
    zapomniala?To jest zwykla oszustka a nie redaktorka.
  • ~WON
    (2011-11-09 17:28)
    JAK nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o swiadomosc mlodego oddechu na plecach...z taka morda dni policzone...
  • ~Czarneckij
    (2011-11-09 17:31)
    Babsko ma klimakterium...nie panuje nad soba...poczatek konca.
  • ~kik
    (2011-11-09 17:43)
    Ta plotkara Zalewska chodziła na smyczy jakBul był marszałkiem Seju o mało ją noie zabił fotoreporter tak się lansowało to dzidowskie plemie kłamców.
  • ~janusz
    (2011-11-09 17:45)
    To dziadowska stacja. postawią młodą dziewczyne o 6 rano pod sejmem i ma mówić co premier dziś zrobi.Czy Schetyna zostanie wojewodą.Badziewie.
  • ~ona
    (2011-11-09 17:52)
    Ciekawe jak sie bedzie czula ta stara nierozwijajaca sie od lat reporterka, kiedy okaze sie, ze informacje TVN24 sa w wielu procentach wiarygodne...bedzie musiala odszczekac??? Notabene informacja o resorcie zdrowia dla PSL, podana o & rano, same Fakty potwierdzily, co to jest???
  • ~observ
    (2011-11-09 17:54)
    To chyba jeszcze tylko pomatolstwo nie wiedziało że twn puszcza knoty
  • ~janowak
    (2011-11-09 17:57)
    Juz raz to babsko musialo przepraszac Kaczynskiego za klamstwo w swoim materiale...wiec pokory troche, ignorantko!