Jak podaje magazyn Show, Joanna, jej siostra Marta oraz narzeczony Romain Zago zostaną bohaterami programu "The Krupa sisters". Będzie to typowa produkcja reality show pokazująca prywatne i zawodowe życie sióstr oraz przygotowania do ślubu Joanny i Romaina. W ostatnim odcinku pierwszej serii widzowie zobaczą zaś ślub i wesele pary.

Reklama

"Widzowie będą mogli oglądać życie Krupy i jej rodziny zarówno w Stanach jak i w Polsce. Zobaczą, jak Joasia dzieli życie między dwa kraje" - wyjaśnia na łamach Show Małgorzata Leitner, menadżerka Krupy.

Program wyemituje amerykańska stacja telewizyjna E!. Joanna nie zapomniała jednak o ojczyźnie, jak informuje Show trwają właśnie rozmowy z polskimi stacjami, które są zainteresowane wyprodukowaniem polskiej wersji tego show.

Wygląda na to, że Joanna Krupa postanowiła pójść w ślady Kim Kardashian. Czy modelka nie boi się tego, że sprzedawanie swojej prywatności i wprowadzanie telewizji do swego domu doprowadzą jej przyszłe małżeństwo do tak smutnego końca jak to miało miejsce w przypadku najsłynniejszej celebrytki świata? Jak sądzicie, czy rozwód Joanny Krupy nastąpi równie szybko jak Kim Kardashian?

Newspix / Paul Fenton