17-letni gitarzysta zwycięzcą Must be the music

W niedziele wieczorem odbył się finał II edycji muzycznego show Must be the music. Do walki o zwycięstwo stanęło 10 wykonawców, z których najlepszy okazał się Maciej Czaczyk.

wróć do artykułu
  • ~Aga
    (2011-11-13 12:55)
    Może i ma talent jak na czwartą ligę, ale pierwszej nigdy nie osiągnie przynajmniej w śpiewaniu. Będą go nasiłę reklamować i wmawiać, że jest dobry, ale i tak wiekszą karierę zrobi Eris i to bez reklamy.
  • ~Liśka
    (2011-11-07 22:09)
    No tak, Maciej ma talent i ludzie to docenili . :)
    Wiadomo że wśród wszystkich nie był on najlepszy ale wzbudził duże zainteresowanie . ;D
    Życzę mu z całego serca udanej kariery ;) Bo na pewno ją zrobi -,-
  • ~NBXH
    (2011-11-07 20:45)
    Raggafaya powinna wygrac <333
  • ~SZTH
    (2011-11-07 08:54)
    spoko koles wiedziałem ze wygra ;p
  • ~Maggie
    (2011-11-07 10:17)
    A ja znam Czaczyka. Moze nie jakos dobrze, ale znam, bo swego czasu mieszkalismy niedaleko siebie.
  • ~XY
    (2011-11-07 10:36)
    Super naprawde super.
  • ~BB
    (2011-11-07 09:02)
    spoczko
  • ~plusik
    (2011-11-07 08:17)
    Tutaj chyba wkradł się błąd. To Ela wyznała miłość, a Kora mówiła, że Maciek był jej faworytem :)
    A ogólnie, to gratuluję i czekam na rozwój kariery :)
  • ~tytus
    (2011-11-07 08:30)
    lipaaa,nie nadaje sie ten burak ...
  • ~DAMIAN
    (2011-11-07 09:01)
    Super w końcu ktoś mówi i śpiewa po polsku i mówi że nadal chce kultywować śpiew polski jestem cały za i gratuluje Maciejowi tego zwycięstwa. SUPER, SUPER, SUPER, SUPER ITD.
  • ~Basia
    (2011-11-07 09:02)
    maciek jesteś genialny a wszyscy co mówią ze nie to czy wy umiecie tak śpiewać i grac ? Życzę udanej kariery :)
  • ~mmm
    (2011-11-07 09:05)
    Tak należało sie zwycięstwo Czaczykowi hehehe :D
  • ~Becia
    (2011-11-07 09:22)
    Nie oglądam żadnych programów na TVN i Polsacie, przez przypadek trafiłam na jego występ i już nie zmieniłam stacji, zafascynowała mnie niesamowicie jego "gra na gitarze" to było niesamowite! Czekałam z nadzieja że to on wygra... dobrze wiem że to widzowie decydują i wygrywają czasami zupełnie przypadkowe chwilowe talenty lub "nagrane smsy". Tu zaskoczenie widzowie wybrali tym razem kogoś kogo można słuchać bez końca. Maćku jesteś fantastycznym skromnym i niezmanierowanym chłopakiem. Zazdroszczę rodzicom takiego syna. Mam ogromną satysfakcję że mogła Ciebie posłuchać i zobaczyć Twój skromny uśmiech. Jestem mamą i babcią i wierzę w Ciebie. Tak trzymaj Będę polować na Twój talent...
  • ~agi
    (2011-11-07 10:34)
    Można mieć odmienne zdanie ale nie wolno nikogo obrażać!!!To takie łatwe jesli się robi to anonimowo.To nie burak tylko bardzo zdolny młody człowiek.Zyczę mu szczęscia i powodzenia
  • ~Gratki
    (2011-11-07 20:33)
    heh nie umiecie grac, śpiewać i obrażacie go i macie dupny gust i tyle mam do powiedzenia
  • ~Wkar
    (2011-11-07 11:49)
    Brawo Maciek!
    Zasłużone zwycięstwo. Wreszcie telewidzowie docenili prawdziwy talent i zaangażowanie. Skromność i pokora wygrały z bezmyślnym lansowaniem, kopiowaniem innych i sceniczną prowokacją.
    Takich muzyków potrzebujemy!
  • ~sąsiadka
    (2011-11-07 11:57)
    Maćku gratuluję Ci. Można Ciebie słuchać i oglądać bez końca. Czekam na twoją płytę. Jesteś świetny. Twoim rodzicom gratuluję takiego wspaniałego syna.
  • ~Pati :)
    (2011-11-07 14:00)
    Oczywiście że zasługiwał na wygraną
  • ~Gratki
    (2011-11-07 20:33)
    czaczyk naj
  • ~-rr-
    (2011-11-07 15:01)
    prawdę mówiąc nic specjalnego nie przedstawił podczas finału, znacznie bardziej mi się podobał jego występ podczas castingu.