Podczas ostatniego odcinka "Tańca z gwiazd" występy Michała zebrały wyjątkowo krytyczne opinie jurorów. Janusz Józefowicz stwierdził, że to co zaprezentował Szpak z tańcem niewiele miało wspólnego, a Piotr Galiński stwierdził, że Michał nie rozumie tego co tańczy. Niskie noty jurorów przełożyły się na małą ilość głosów telewidzów i Michał Szpak pożegnał się z programem.

Reklama

"I tak daleko zaszedłem w tym programie, ja o tym doskonale wiem, i to dzięki widzom tak naprawdę. Odpadłem przed ćwierćfinałem, nie spodziewałem się, myślałem, że odpadnę troszkę wcześniej. Cieszę się, że moją partnerką była Paulina, że mogliśmy przeżyć tyle fantastycznych chwil. Jestem bardzo dumny, że doszedłem do tak wysokiego miejsca, i że mam tylu odbiorców i fanów, którzy przez tyle miesięcy mnie wspierali" - powiedział na do widzenia słynący z przebieranek celebryta.

Najlepszym uczestnikiem ostatniego odcinka okazał się zaś Bilguun Ariunbataar, który zdaniem Iwony Pavlovic miał "najfantastyczniejszą akcję miednicy w 13 edycjach".

AKPA

W programie zostały już tylko 4 pary. Jak sądzicie, która z nich powinna zdobyć Kryształową kulę?