Michał Pieróg wraz z Patricią Kazadi prowadzą nowy program poświęcony ekologii "S.O.S. dla świata". Produkcja pojawiła się na antenie TVN w niedzielę, a w pierwszym odcinku można było zobaczyć relację z wyprawy prowadzących do Indonezji.

Reklama

Jak podaje Fakt, juror "You Can Dance" wyznał, że w trakcie podróży do Azji, jedna z osób z ekipy sfilmowała go zupełnie nagiego podczas kąpieli. Michał uznał, że taki filmik znacznie wzbogaciłby program, jednak producenci nie wyrazili zgody na to, by tancerz raczył widzów swoją nagością.

vipnews.pl

Sam bohater kontrowersyjnego nagrania nie pojmuje decyzji swoich pracodawców i zapewnia, że obnażanie się przed innymi nie stanowi dla niego problemu:

"Występowanie nago nie jest dla mnie przerażające, bo ciało jest tylko i wyłącznie ciałem, służy do komunikowania. Głupio wygląda człowiek pod prysznicem w kostiumie kąpielowym. Nie czuję skrępowania, gdy pokazuję się przed ludźmi nago. Nie jest to dla mnie temat tabu" mówi Faktowi Michał, którego odważne poglądy w tej kwestii jednak nie pomogły sprawie.

Michał Pieściuk / newspix.pl

>>>Czytaj także: Tak Piotr Adamczyk wprowadza ukochaną na salony