Melanie C. zadebiutowała w zespole Spice Girls w 1996 roku. Po rozpadzie grupy postawiła na karierę solową. Zaczęło się od udziału w nagraniu hitu Bryana Adamsa "When You're Gone", potem był solowy przebój "I Turn To You" i kolejny "Never Be The Same Again". 24 października ukaże się jej najnowszy album "The Sea". Podczas programu Melanie zaśpiewa dwa singlowe z niego utwory: "Think About It" oraz "Rock Me".

Reklama

Od kilku lat samodzielna, również biznesowo (płyty wydaje we własnej wytwórni Red Girl Records), długo kazała fanom czekać na następny album solowy. Najpierw bowiem Spice Girls zagrały trasę koncertową, potem Melanie występowała w teatrze, a nieco później w jej życiu stała się rzecz znacznie ważniejsza, a w zasadzie najważniejsza – została po raz pierwszy mamą. Kiedy dziecko artystki nieco podrosło, zabrała się za pisanie piosenek. Wsparcia w pracy udzielili Melanie wytrawni kompozytorzy i producenci, z którymi spotykała się w studiu już wcześniej. Są to choćby: Adam Argyle, Richard Stannard, Greg Hatwell, Peter-John Vettese, Andy Chatterley, team producencki The Cutfather.

W szóstym odcinku tanecznego show pary zatańczą ognistą sambę i tańce standardowe w stylu american smooth. O „Kryształową Kulę” rywalizuje już tylko dziewięć par.