Klapa serialu TVN! Produkcja znika z anteny po czterech odcinkach

| Aktualizacja:

Kompletna klapa nowego serialu TVN. "Wszyscy kochają Romana" - sitcom na amerykańskiej licencji - znika z ekranów po zaledwie czterech odcinkach. Jak podają wirtualnemedia.pl, władze telewizji nie są zadowolone z wyników oglądalności.

wróć do artykułu
  • ~PO to juz dno
    (2011-10-01 03:39)
    To sie "ciury obozowe" zmartwily, ze im z kalki zle sie odbilo a tyle zaplacily.
  • ~Gajowy butka
    (2011-10-01 00:27)
    Dla POparańców wystarczy w TVNie Szkiełko Kontaktowe PO co im jakieś
    drogie seriale
  • ~Nakrecie Matysiako i Jeziorany
    (2011-09-30 20:39)
    moze wam to pojdzie bezmuzgowcy z kreatywnosci ponizej zera
    Tylko kopiowac umieta
  • ~lola
    (2011-09-30 20:57)
    TVN to telewizja sympatyków PO.Prawda jest taka że nawet tak ograniczeni widzowie nie chcą już oglądać tego co serwuje im ta ogłupiająca stacja.
  • ~panna mania
    (2011-09-30 21:00)
    Serial komediowy "Wszyscy kochają TVN" znika po czterech odcinkach? Nie , w nadchodzącej IV RP, daj Boże.
  • ~m
    (2011-09-30 21:02)
    jak bedzie artykul o shreku to tez popierdzielicie o pisie po i innych maciarewiczach?
    co za narod pajacow
  • ~gorgona
    (2011-09-30 21:29)
    TVN to dno .
  • ~student UJ
    (2011-09-30 21:48)
    I u się cieszę, że Tusk Vision Network plajtuje
    Ale co z bezmózgowcami PO, co będą oglądać... i tu się martwię
  • ~JDP
    (2011-09-30 21:56)
    Kiedyś był taki super serial"Kryminalni", a teraz TVN kręci same dziadostwo...
  • ~hiehie
    (2011-09-30 23:14)
    TVN - tylko dla durniów.
  • ~todd
    (2011-09-30 23:01)
    conDonoPOdobni - niech "zaprzyjaźniona " telewizja POpełni taki serial ... to będzie hicior . Platformerskie Barany POwinny dowiedzieć się prawdy o sobie...jesteście to im winni od 4 lat
  • ~observ
    (2011-09-30 23:19)
    Tego nie dało się oglądać dłużej niż 2min. Poziom może dla fanów tede ale iluż ich może być 8, 20 czy 150-ciu ?
  • ~TargetSports
    (2011-10-01 00:39)
    Towarzycho wzajemnej adoracji z Tusk Vision Network jest tak zblazowane, ze nie ma mowy o kreatywnosci. Wyrobnicy Waltera to takie bezmyslne powielarki podobnie jak i Partia Obludy, ktora od kilku lat usilnie sponsoruja i propaguja posrod tych ktorych nie stac na odrobine samodzielnego myslenia i zdrowego rozsadku.
  • ~Tefałenowski przygłup
    (2011-09-30 20:14)
    Hej tefałenowskie mendy i kanalie. Życzę wam wszystkim wszystkiego co najgorsze. Za wasze łajdactwa ,za wsze manipulacje ,za wasze dezinformacje ,za waszą nienawiść do Polski i Polaków ,za wasze ogłupianie Polaków , za wasze zaangażowanie po stronie tych zbirów aferzystów z PO - życzę wam wszystkiego co najgorsze. Wszystkim bez wyjątków!!!
  • ~POrażka
    (2011-10-01 02:59)
    Ale SHIT dla lemingów !!!
  • ~zyui
    (2011-10-05 07:21)
    Co to za kupa, o czym to jest?
  • ~gert
    (2011-10-02 22:33)
    szkoda serialu, jedyny serial na luzie, rozkręcał się z każdym odcinkiem, a inne badziewia są na antenie, echhh
  • ~ADF
    (2011-10-05 14:23)
    Jedyny fajny serial, czekałam na 5 odcinek a tu d... Seniuk jak zwykle BOSKA!!!
  • ~XX
    (2011-10-05 17:31)
    ***** trzeba usuwać :)
  • ~Fabo
    (2011-10-07 17:44)
    Ten kraj to jednak masa buraczana! Dobry sitcom to im sie nie podoba... WHY!!! mam nadzieje ze powróci w innym terminie a Ci co marudza to idzcie do kościoła lepiej albo do parku. Najlepiej to wyjedzcie z Tad daleko!!!