Klapa serialu TVN! Produkcja znika z anteny po czterech odcinkach

| Aktualizacja:

Kompletna klapa nowego serialu TVN. "Wszyscy kochają Romana" - sitcom na amerykańskiej licencji - znika z ekranów po zaledwie czterech odcinkach. Jak podają wirtualnemedia.pl, władze telewizji nie są zadowolone z wyników oglądalności.

wróć do artykułu
  • ~(((((((((((((((((((((((((
    (2011-09-30 16:56)
    "Rezydencja" to też klapa i porażka!
  • ~Tofik
    (2011-09-30 17:08)
    Ta POlszewicka stacja nadaje się tylko do szkalowania PISu. Nic innego im nie wychodzi. Seriale denne dla debili, dwa ostatnie to już kompletne dno, do tego jeszcze lansowanie starozakonnej Geslerowej, której nikt palcem nie chciałby ruszyć. A TVN-24 to program z którego nauki mogli bu pobierać Urban i Goebels. Walter chce sprzedać TVN, ale kto to goowno kupi.
  • ~ajax
    (2011-09-30 17:48)
    Każda POrażka tej POlszewickiej telewizji bardzo mnie cieszy.
  • ~Wiktoria*
    (2011-09-30 17:55)
    Tofik2011-09-30 17:08
    Popieram!
  • ~nenek
    (2011-09-30 17:57)
    Film jak film, ale że leci na TVN oglądał nie będę!!!:)))
  • ~Juz nie ze mna te numery Donald
    (2011-09-30 17:59)
    Zero wlasnej inwencji wszystko kalkowane tak jak sponsorowana przez ITI partia i marionetka przezwana Tuskiem. Juz tylko bezmyslni sie zachlystuja ta tandetka z TVN i Partii Obludy.
  • ~:ppp
    (2011-09-30 18:18)
    Jak można zepsuć superkino ???!!! Imbecyle układają ramówkę w tvn To jakby przed megakitem na polsat puścić żałosnych Ludzi Chudego albo transmisję z Czarnej mszy na krakowskim przedmieściu
  • ~asdfas
    (2011-09-30 18:47)
    takią tandete tepą puszczają to niech się nie dziwią! beznadziejna stacja beznadziejne programy.
  • ~wojciech72
    (2011-09-30 18:54)
    WIELKĄ Klapą to się skończy wkrótce serial TVN-u "Wszyscy kochają Platformę".
  • ~tom
    (2011-09-30 19:08)
    Wielka klapa to TVN i jej poparcie dla dewiantów z PO Palikota i SLD oraz PSL
  • ~grumpy
    (2011-09-30 19:27)
    wlasnie dlatego ze seriale dla debili to ich nikt nie chce ogladac, bo widzowie tvn to nie debile, wiec sami sobie w swoich sadach piss-owych zaprzeczacie
  • ~rararak
    (2011-09-30 19:28)
    TVN a co to jest ...
  • ~gawor
    (2011-09-30 19:30)
    a TUSK to format jakiej licencji: ruskiej czy niemieckiej ?
  • ~ZbyszekD
    (2011-09-30 19:40)
    Każda miła wiadomość na dobranoc jest dobra, a każda klapa tvn to jest super wiadomość, aż miło czytać!!!
  • ~Tofik
    (2011-09-30 19:54)
    re Zbyszek D. Jeszcze lepszą wiadomością by było, gdyby jutro Dziennik podał, że TVN zbankrutowało i nie mają pensji dla Stokrotki, Komendy Zalewajskiej i Dureńczoka.
  • ~Tefałenowski przygłup
    (2011-09-30 20:14)
    Hej tefałenowskie mendy i kanalie. Życzę wam wszystkim wszystkiego co najgorsze. Za wasze łajdactwa ,za wsze manipulacje ,za wasze dezinformacje ,za waszą nienawiść do Polski i Polaków ,za wasze ogłupianie Polaków , za wasze zaangażowanie po stronie tych zbirów aferzystów z PO - życzę wam wszystkiego co najgorsze. Wszystkim bez wyjątków!!!
  • ~antyWolak
    (2011-09-30 20:30)
    wolactwo - robactwo rozlazło sie po Internecie i szczuje, judzi i obraża. Gnidy!!!
  • ~Nakrecie Matysiako i Jeziorany
    (2011-09-30 20:39)
    moze wam to pojdzie bezmuzgowcy z kreatywnosci ponizej zera
    Tylko kopiowac umieta
  • ~lola
    (2011-09-30 20:57)
    TVN to telewizja sympatyków PO.Prawda jest taka że nawet tak ograniczeni widzowie nie chcą już oglądać tego co serwuje im ta ogłupiająca stacja.
  • ~panna mania
    (2011-09-30 21:00)
    Serial komediowy "Wszyscy kochają TVN" znika po czterech odcinkach? Nie , w nadchodzącej IV RP, daj Boże.