Klapa serialu TVN! Produkcja znika z anteny po czterech odcinkach

| Aktualizacja:

Kompletna klapa nowego serialu TVN. "Wszyscy kochają Romana" - sitcom na amerykańskiej licencji - znika z ekranów po zaledwie czterech odcinkach. Jak podają wirtualnemedia.pl, władze telewizji nie są zadowolone z wyników oglądalności.

wróć do artykułu
  • ~michael
    (2012-02-11 02:18)
    ..i kilka słów do tych osób, którym tak się podoba "Dupa Romana". Nie pijcie tyle, albo pijcie to co wszyscy.
  • ~michael
    (2012-02-10 00:24)
    Szczerze mówiąc to jakaś totalna pomyłka ten serial. Nie mam nic osobiście do aktorów w nim grających, ale przestańcie się ośmieszać naśladując coś, czego nie da się skopiować. To jest totalnie nieśmieszne i żałosne co robicie. Może przynajmniej tytuł zmieńcie na "Dupa Romana", to chociaż w tytule będzie jakoś śmiesznie.
  • ~konrad
    (2012-01-11 11:42)
    Świetny serial dopiero teraz widać jego klasę w porównaniu do innych niestrawnych produkcji.Brawo dla TVN za ponowna emisję w innym układzie ( więcej odcinków i w lepszym czasie). Super serial
  • ~fanka
    (2012-01-11 11:34)
    serial super!!! ,obsada doborowa !!
    -lepsze to niz m jak milosc,klan i inne tasiemce
  • ~fil
    (2012-01-03 22:18)
    jesli ktoś widział amerykoańska wersje to jest zniesmaczony polska...
  • ~Joanna U-N
    (2011-10-07 21:39)
    TVN robicie wielki błąd wstrzymując emisje!!! Serial jest dobry Ale chyba Ciemna masa chce oglądać tylko to co gdzie nie musi myśleć. A serial daje do myślenia, pokazuje zabawnie sytuacje codziennego rodzinnego życia. W zabawny sposób pokazuje to co my nie mamy odwagi powiedzieć do drugiej osoby. Np. odcinek o nie mówieniu sobie Kocham Cię pozdrawiam
  • ~Fabo
    (2011-10-07 17:44)
    Ten kraj to jednak masa buraczana! Dobry sitcom to im sie nie podoba... WHY!!! mam nadzieje ze powróci w innym terminie a Ci co marudza to idzcie do kościoła lepiej albo do parku. Najlepiej to wyjedzcie z Tad daleko!!!
  • ~XX
    (2011-10-05 17:31)
    ***** trzeba usuwać :)
  • ~ADF
    (2011-10-05 14:23)
    Jedyny fajny serial, czekałam na 5 odcinek a tu d... Seniuk jak zwykle BOSKA!!!
  • ~zyui
    (2011-10-05 07:21)
    Co to za kupa, o czym to jest?
  • ~gert
    (2011-10-02 22:33)
    szkoda serialu, jedyny serial na luzie, rozkręcał się z każdym odcinkiem, a inne badziewia są na antenie, echhh
  • ~Reksio
    (2011-10-01 12:10)
    Jak się jest debilem i nie potrafi wymyślić własnego serialu, tylko kopiuje się amerykańskie, które nie są dostosowane do polskich zwyczajów i mentalności, w celu zbicia szybkiej kasy, to tak się to kończy.
  • ~Genitaliusz
    (2011-10-01 11:31)
    zamknąć GW
  • ~plater
    (2011-10-01 10:41)
    po matały ratujcie tvn
  • ~fufek_01
    (2011-10-01 09:25)
    ... cała Polska ogląda seriale i żyje wirtualnym życiem pseudoaktorów, a tym czasem nasz dług publiczny dojdzie do 1 bln złotych i wtedy zacznie się prawdziwe "reality show" dla wszystkich...
  • ~GAG
    (2011-10-01 08:54)
    JESZCZE KILKA TYGODNI TEMU NA FORACH DZIENNIKA NIE BYŁO AŻ TYLU TĘPYCH ZWOLENNIKÓW GAZETY POLSKIEJ A TERAZ PRZED WYBORAMI JEST ICH MULTUM...CHOĆBYŚCIE PO 10 GODZIN DZIENNIE WPISYWALI SWOJE BREDNIE NA KAŻDYM FORUM NORMALNEJ GAZETY TO I TAK TO NIE BYŁ ZAMACH A POLSKA TO NIE ŻADNE KONDOMINIUM A WAS TRZEBA LECZYĆ...
  • ~balbinka
    (2011-10-01 08:49)
    i tylko pani Seniuk żal że dała się wpuścić w takie .ówno
  • ~TVN - .... dla idotów
    (2011-10-01 08:39)
    Tuba propagandowa jedynie słusznej partii. Świdczy o tym chociażby wczorajsza debata. Brak Korwina i Palikota czyli tych co by szanownej prowadzącej sporo namieszali dyskwalifikuje taką dyskusję.
  • ~zenek
    (2011-10-01 08:19)
    Kiedy znikną fakty ? gzie pokazują Tuska jakby przez 4 lata był w opozycji bo wciąż krytykuje poprzedni rząd To są kpiny z dziennikarstwa i demokracji Sami nie potrafią nic wymyślić wszystko na licencji zwalone od innych od fachowcy śmiechu warte
  • ~helga krulikowska
    (2011-10-01 07:01)
    czy to chodzi o tego Romana co był ministrem?