Jak donosi "Fakt":

Reklama


- Od tamtej pory Ola pojawiała się w różnych telewizjach, ale już tylko jako gość. Aż do teraz. Już od października Ola u boku swojej mamy Jolanty poprowadzi w TVN Style nowy program "Matki i córki, czyli rodzinny galimatias"!

Wygląda na to, że szefowie stacji zapomnieli już o wpadce sprzed lat i znów chcą by Ola była jedną z ich twarzy. Nowy program pań Kwaśniewskich polegać ma na przeciwstawianiu sobie dwóch pokoleń, które każda z nich reprezentuje. Gospodynie wraz z zaproszonymi gośćmi dyskutować będą na życiowe tematy. Zastanowią się m. in. nad tym jak długo można być singlem i czy dzieci zawsze powinny iść w ślady rodziców. Jeśli jednak ktoś myśli, że będzie tylko grzecznie i cukierkowo jest w błędzie.


– Ja jestem bardzo temperamentna i ekspansywna w wyrażaniu swoich poglądów, poza tym moja obecność sprawia, że mama się bardzo wyluzowuje, więc mam nadzieję, że nie będzie sztywno. Nie będziemy się usztywniać przed kamerą i odgrywać teatrzyku, bo my w życiu mamy naprawdę fajne relacje – mówi "Faktowi" Ola.

Emisja „Matek i córek” oznacza niestety jednoczesny koniec kultowego programu Jolanty Kwaśniewskiej „Lekcja stylu”, który zasłynął między innymi dzięki instrukcji jedzenia ptysia.


Premierowy odcinek nowego programu stacja wyemituje w niedzielę za dwa tygodnie. Czy Ola wykorzysta swoją szansę i jej telewizyjna kariera znów nabierze rumieńców?

>>> CZYTAJ TAKŻE: " Znane Polki podziwiają ciuszki"