Jak czytamy w "Fakcie":

Reklama

Przyznaję, że zainteresował mnie ten serial. Tym bardziej, że słyszę od wielu osób, że główna bohaterka podobno jest stworzona na podstawie mojej osoby – mówi Kinga Rusin w rozmowie z "Faktem". – Mam nadzieję, że będzie się z czego tam pośmiać – dodaje.


Obok Anny Rusek w serialu pojawiają się m.in. także Marcin Wilk oraz Anna Owad, których nazwiska od razu przywodzą na myśl Tomasza Lisa i Annę Muchę. Ma się też pojawić niejaki Daniel Waśko (Piotr Kraśko?) grany przez Marcina Kwaśnego.

Odtwórczyni roli Anny Rusek, czyli Magdalena Łaska, przed rozpoczęciem zdjęć przeczytała nawet książkę Kingi „Co z tym życiem?”. Liczyła zapewne, że ta lektura przyda jej się w wiarygodnym wcieleniu się w postać gwiazdy TVN. Czy życiowe perypetie Rusin to dobry pomysł na scenariusz. – Mam nadzieję, że polskie gwiazdy będą się potrafiły z siebie śmiać – mówi producent serialu Ryszard Sibilski.


O ile Kinga Rusin wiele razy udowadniała, że ma dystans do siebie, to nie wiadomo jak serial odbierze Tomasz Lis. Wzorowana na nim postać, odgrywana przez Wojciecha Mecwaldowskiego, w serialu jest przecież gejem. Co na to dziennikarz?

>>> CZYTAJ TAKŻE: "Górniak w centrum handlowym"