Czy show z Nergalem okaże się wielką klapą?

| Aktualizacja:

W telewizji wystartowały nowe programy rozrywkowe. Ich oglądalność jednak nie jest rewelacyjna. Nie zmienia to jednak faktu, że najchętniej telewidzowie wybierali TVN.

wróć do artykułu
  • ~ZŁOŚLIWIEC
    (2011-09-06 12:04)
    MAM TALENT pokonało program z NERGALEM wTVP2.Widzowie już są znudzeni piosenkarzami, których jest po prostu za dużo.Oby ich nie było w programie MAM TALENT.Pamiętam panią EWĘ LEWANOWSKĄ.która miała stać się divą operową,A tu klapa. Niedouczona śpiewaczka.-chórzystka z chóru kościelnego.Dla takich talentów są inne konkursy wokalne
  • ~ana
    (2011-09-06 12:40)
    nie piszcie głupot ,nawet mało inteligenty mógl się przekonać że THE VOICE OF POLANDmialo wysoki poziom,widzowie maja dosyc 44-ro letniej małolaty w jjury MAM TALENT
  • ~takaprawda
    (2011-09-06 12:55)
    TVN kochaja, nienawidza...to nie ma znaczenia ..nikt nie jest w stanie dorownac im w robieniu programow rozrywkowych!!! pozostali, to tylko nieudolna, bardzo nieudolna proba kopiowania...
  • ~Anna
    (2011-09-06 12:58)
    A czy Darski Adam przypadkiem nie obrazil sie na tworcow PROGRAMU ze przegral biedaczyna i czy nie oznajmil ze to bylo ograniczanie jego wolnosci ta przegrana .. tego zawodowego histeryka estradowego jak wszystkim wiadomo
    stac na takie egzaltowane buczenia .. dajcie temu smarkaczowi mu wygrywac :)
  • ~GRYZLI
    (2011-09-06 13:14)
    No przeciezx o to chodziło PO-matołom,zeby wykonczyc TV publiczna..a wtedy TVN i Polsat bedzie w całosci ,prorzadowy..
  • ~zum
    (2011-09-06 13:17)
    naród podjarał się pajacami, a za plecami robią nas w wała
  • ~aan
    (2011-09-06 13:26)
    Naród Polski to największe debile w Europie a może i w całym wszechswiecie
  • ~fayxs
    (2011-09-06 14:09)
    Najwiekszym debilem w Europie a moze i nawet w calym Wszechswiecie jestes
    ty ~ aan . A jak ci sie Polska nie podoba to wypad z baru debilu.
  • ~muzułmanin
    (2011-09-06 14:11)
    Nergal to taka pospolita menda.
  • ~siemanko
    (2011-09-06 14:47)
    Nergal won z telewizji !!!
  • ~rafal
    (2011-09-06 15:11)
    NERGAL CHCIAL SIE WYLANSOWAC NA DODZIE I TO MU SIE UDALO.INACZEJ NIKT BYO NIM NIGDY NIE USLYSZAL.MUZYK Z ZAPYZIALEJ PIPIDOWY.
  • ~kombatant
    (2011-09-06 15:13)
    tak kontrowersyjny człowiek nie powinien być reklamowany w programach telewizyjnych,w końcu to większość dochodów wpływa od emerytów i rencistów na TV a oni sobie nie życzą takiego gościa i tego dziadostwa nie oglądają
  • ~widmo
    (2011-09-06 15:25)
    a mi się podoba "The Voice of Poland" -jest to coś nowego, nie ma tam przypadkowych osób w jury jak w TVN (nie wszyscy). W końcu nie ma tego wszechpolskiego KUBY.Widać, że publiczna telewizja uczy się robić tego typu programy i idzie jej coraz lepiej. Jedyne co mi się nie podobało to zbyt duża liczba znajomych Jury, ktoś śpiewał z Kayah, ktoś miał tego samego nauczyciela co Piasek itd. Za dużo takich przypadków - z drugiej strony program nie służy do tego aby robić z ludzi durniów i pośmiewiska, co bywa częste u konkurencji.
  • ~Sigma
    (2011-09-06 15:43)
    Ale ma facet czapkę, tak trochę zbija na S.P. Nehru...
  • ~JanuszS
    (2011-09-06 15:47)
    To aż 2 mln półgłówków znalazło się, żeby oglądać popisy satanisty? TVP 2 kompromituje się dając program takiemu indywiguum jak Nergal. Widzowie powinni zaprzestać płacenia abonamentu za lekceważenie ich żądań.
  • ~karoloo
    (2011-09-06 16:01)
    Zupełnie nie nie rozumiem jak można czcić diabła. To zły duch, którego jedynym celem jest czyjeś nieszczęście. Szatan jest zły całkowicie, nie ma w nim ani atomu dobra. Śmierć, zniszczenie, głód wojny, nieszczęścia to jego jedyny, wynikający z jego natury cel
  • ~petycja przeciwko promocji katolicyzmu
    (2011-09-06 16:01)
    a ja podpisze petycję przeciwko promocji katolicyzmu
  • ~irga
    (2011-09-06 16:12)
    Ja już podpisałam petycję na stronie Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy. Podpisz i ty.
  • ~jar-gdacz
    (2011-09-06 16:35)