– Jestem fanem serialu od pierwszego sezonu. Jest w nim tyle ciekawych wątków, do których można z przyjemnością wracać, że nie będę się przed tym powstrzymywał – mówił podczas spotkania z fanami w Warszawie Joe Manganiello, odtwórca roli wilkołaka Alcide’a Herveaux.

Reklama

W czwartym sezonie widzowie zobaczą już nie trójkąt, a czworokąt miłosny, bowiem Sookie będzie musiał zdecydować, którego z trzech zakochanych w niej panów powinna wybrać. A zagubione na bagnach Louisiany miasteczko Bon Temps odkryje kolejne sekrety swoich niezwyczajnych mieszkańców – krwiopijców, zmiennokształtnych, ale też wilkołaków i wiedźm.

Cykl powstał na podstawie zbioru powieści "The Southern Vampire Mysteries" Charlaine Harris. W rolach głównych występują: Anna Paquin, Stephen Moyer i Alexander Skarsgard. W czwartym sezonie zagrają także Sam Trammell, Rutina Wesley, Nelsan Ellis, Deborah Ann Woll i Evan Rachel Wood.

Polska premiera czwartego sezonu serialu odbędzie się w sobotę, 1 października o godz. 22.00 w HBO i HBO HD. Już teraz serial jest dostępny w usłudze HBO GO, a od 22 sierpnia również w HBO OD.