Marcin Krajewski, tancerz znany z roli Mirona w serialu "Tancerze" oraz laureat licznych wyróżnień baletowych w kraju i na świecie, wcieli się w postać Adama, mężczyzny, który namiesza w życiu Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Na planie Krajewski zetknie się z Markiem Kaliszukiem, aktorem teatralnym i musicalowym, tenorem, który zadebiutował przed kamerą w 2010 roku w filmie "Milczenie jest złotem".

Reklama

Aktor-śpiewak wcieli się w postać Roberta, dawnego kolegi Kingi z podstawówki. Maciej Małysa, który w swoim dorobku ma kilka seriali oraz udział w filmie "Prawo ojca" zagości w domu Śmiałków w Wadlewie. Jego bohater będzie miał kłopoty z pamięcią i wzbudzi falę plotek. Padnie nawet podejrzenie, iż jest przestępcą. Anna Szymańczyk, znana z serialu "Przystań", jako Daga pojawi się w otoczeniu Sabiny (Urszula Dębska).

Sabina zapragnie rozkręcić własny biznes, otworzy dom mody. Nie zauważy, że poprzedni właściciel, w umowie zastrzegł, że przejmie go wraz z jego projektantką i krawcową Dagą. Stąd na początku między dziewczynami będzie iskrzyć. Ostatni odcinek wiosennego sezonu "Pierwszej miłości" można było oglądać w czerwcu. Nowi aktorzy i nowe wątki na antenie telewizyjnej już od września.

Serial znajduje się w ramówce Polsatu od listopada 2004 roku. Zrealizowano już ponad 1300 odcinków.