Kulisy odejścia Majewskiego: Miał już dość gwiazd?

Ciągle te same pytania, żarty i powtarzające się do znudzenia odpowiedzi zapraszanych gości. Jak nieoficjalnie dowiedział się "Fakt", Szymon Majewski miał już serdecznie dosyć rozmów z polskimi gwiazdami. I dlatego ze spokojem przyjął decyzję o zdjęciu z anteny jego programu "Szymon Majewski Show".

wróć do artykułu
  • ~hanka
    (2011-07-30 16:55)
    to nie uchodzi,panie prostaku tak potraktowac swoich bylych goscii,dobrze,ze pana wywalili
  • ~Lejla
    (2011-07-28 19:41)
    kto tego buraka ogląda? żałosny jest tak jak Wojewódzki, Mucha, Doda, jej chłoptaś szarpidrut, i inny kicz i disco polo, to ta sama liga - takie polskie lewackie dziadostwo
  • ~skin
    (2011-07-28 15:55)
    Ja zawsze uważałem go za barana. Nie oglądałem . Nieraz zerknąłem jak moja kobitka się śmiała . Nie wiedziałem czy z niego czy do niego . Patrzyłem na nią ze zdziwieniem. Teraz przynajmniej z niej nie będę się śmiał bo źle się z tym czułem.
    Obejrzycie za 10 lat to stwierdzicie jaka to była szmira. Nawet będziecie się wstydzić siebie, że wam się coś w tym podobało.
  • ~skarbnik
    (2011-07-28 15:59)
    Reklama Banku przez Szymona, spowodowała masowy odpływ klientów z tego Banku państwowego, do konkurencji i ...chyba o to chodziło.
  • ~NorvidNH
    (2011-07-28 16:11)
    Takie tam ćmu buch dla najmądrzejszych!
    KOMU BIJE DZWON! PEŁO BIJE ON!
    - Ale niech mnie nikt nie poniża powyżej krzyża!To jest świat Boga a nie debili!
    To mówi syn syna śmietnikowych beneficjentów.
    Stalin kazał zgładzić moją i twoją rodzinę i to robią beneficjenci. Synowie dziwek i dziwkarzy politycznych syny PO od tragicznej nienawiści do wszystkiego co polskie.
    Tusko ubierałeś się tak dobrze
    Rzuciłeś żebrakowi dziesięciozłotówkę, czyż nie
    Ludzie przepowiadali Ci uważaj na tą lalkę PSL, ty na pewno upadniesz,
    Myślałeś że oni wszyscy żartują sobie z ciebie
    śmiałeś się z wszystkich inaczej myśleli niż ty, którzy włóczyli się za groszem
    Teraz nie mówisz im tak głośno
    Teraz nie wydajesz się taki dumny z siebie
    Bo musisz poszukać czegoś na swój następny posiłek
  • ~widz
    (2011-07-28 16:12)
    A może reklama banku przez pomyłkę pokazuje prawdę? Mini ratka, tak naprawdę jest wielką ratą, jest czymś, co nie daje nam spać, pcha się bez zaproszenia do naszych domów, włazi z buciorami do łóżka, gasi nam światło...
  • ~krzyhoo1
    (2011-07-28 16:18)
    Szymon w "Rozmowach w tłoku" pokazał prawdziwą gębę IV RP i za to mu cześć i chwała.
  • ~jeremi
    (2011-07-28 16:24)
    To jeden z błaznów PełO
  • ~zza miedzy
    (2011-07-28 16:46)
    Tuskowa Polska to jeden wielki POlityczny BURDEL!
    W takiej POlsce kariere robia TYLKO PO-lityczne dziwki.
    Uczciwy czlowiek nie ma szans.
  • ~bogus linda
    (2011-07-28 17:08)
    rozmowy w tłoku to był naprawde kabaret na wysokim poziomie, gra aktorów jak i chrakteryzacja były udane
  • ~(po)ruta
    (2011-07-28 17:10)
    A któż normalny i w miarę inteligentny - (po)mijam (po)matolskich yntelygentów i wykształciuchów, czyli elektorat ryżego ścierwa matoła kondonka i buraka analfabety bronka) ogląda wy(po)ciny tego śmiecia, przygłupa i miernoty ???
  • ~elwir
    (2011-07-28 17:53)
    Do ~(po)ruta człowieku opanuj się trochę w tej nienawiści i zmień język bo się jadem udławisz!
  • ~shedows
    (2011-07-28 17:58)
    Jeszcze jeden, jeszcze jeden, jeszcze jeden . Wojewódzki
  • ~lukas
    (2011-07-28 17:59)
    do (po)ruta: ale dno prezentujesz, ekstrawagancja
  • ~głos rozsądku
    (2011-07-28 19:28)
    re (po)ruta
    no to błysnąłeś inteligencją przez duże "I" !
    pogratulować kultury osobistej :)
  • ~AA
    (2011-07-28 19:30)
    naprawdę już go nie zobaczę?? No to idę się upić z radości!
  • ~MARK UFO
    (2011-07-28 19:46)
    Walter, szymona=100mnl funtów nie tylko od tvn ale m.in. od tvp polsatu vivy mtv i rmf fm zet wawa i wiele innych śmiesznych medii polskich. jest to uczcy ekwiwalent(10% znaleźnego dla całego soł byznesu poland) filmówki szkoły aktorskie szkoły dziennikarskie itd. chyba swocz zrozumiała. to nie wy HOŁOTO jesteście moją chorobą tylko JA HOŁOTO jestem waszą chorobą.
  • ~subs
    (2011-07-28 14:59)
    A jeszcze Panie Zibi ,jest coś takiego jak pilot ,do TV można program przełączyc.
  • ~alek
    (2011-07-28 23:46)
    Ale jaja.
    Tylu debilów na forum to chyba nie ma nigdzie.
    Pozdrawiam
  • ~mmm
    (2011-07-29 09:21)
    W TVP program 2 pokazuje się np. jakiegoś pana Hajcela który niby lata jak motyl gdy odbywa się procesja czy ludzie prowadzący taki program i dopuszczający tego pana w takim przebraniu kim są czy nie powinni najpierw zbadać ich psychiatra ,wstyd ,ponadto co to za nazwisko