Kulisy odejścia Majewskiego: Miał już dość gwiazd?

Ciągle te same pytania, żarty i powtarzające się do znudzenia odpowiedzi zapraszanych gości. Jak nieoficjalnie dowiedział się "Fakt", Szymon Majewski miał już serdecznie dosyć rozmów z polskimi gwiazdami. I dlatego ze spokojem przyjął decyzję o zdjęciu z anteny jego programu "Szymon Majewski Show".

wróć do artykułu
  • ~spostrzegawczy
    (2011-07-28 11:59)
    Ten debilowaty chory, zaśliniony chłopczyk musiał w końcu tak skończyć. ADHD to faktycznie ta choroba, którą reprezentuje ten głupek.
    "Uwaga - OK - zaczynam - Uwaga - OK - OK - uwaga, i tak w kółko przez cały program. Może by go przyjeła ta Rezlich - Modlińska na śniadanie? Wszak to właśnie te babsko wypromowało chłoptasia przed laty.
  • ~AjWaj
    (2011-07-28 12:16)
    Program został zdjęty z anteny bo pejsate się obrazili. No bo jak można było sponiewierać te biedne pomarańcze prosto z Hajfa.
    Jedna Pomarańcza = Jedna Kamienica, to zły przelicznik, powinniśmy dostać co najmniej 5 z czego dwie dla skarbówki
  • ~widz
    (2011-07-28 12:18)
    Ło matko! A za co? On przeciez aktywnie włączył się w kampanię platformerską poprzez wykonanie oraz zaprezentowanie w swoim programie plakatu wyborczego, który był odpowiedzią na plakat PIS. To kto teraz będzie agitował u walterowców?
  • ~wiktor
    (2011-07-28 12:20)
    co on pieprzy o "wysokim poziomie żartów"?
    Niby gdzie był ten wysoki poziom?
  • ~widz
    (2011-07-28 12:24)
    Majewski się męczył... A co dopiero widzowie!!!
    Dosyć tego pseudosatyryka.
  • ~zuzia
    (2011-07-28 12:27)
    Większość programów z ramówki TVN to miernota z przeznaczeniem dla mało inteligentnych widzów jednym słowem dla wykształciuchów
  • ~bankowy
    (2011-07-28 12:28)
    sobą czyli debilem to on jest w tych debilnych reklamach jakiegoś banku.
  • ~Ul.
    (2011-07-28 12:40)
    no to trzeba wprost napisac, że męczył się brakiem wlasnej kreatywności, a nie rozmowami z gwiazdami :DDD a w ogóle to jakis przymus, żeby ten pan "robił" w telewizji?
  • ~pytek
    (2011-07-28 12:47)
    Chyba tylko jakiś przygłup widział tam przez 12 sezonów wysoki poziom żartów i oryginalnych pytań. Dno.
  • ~zatroskana polka
    (2011-07-28 12:54)
    No i dobrze, ze nareszcie zdjęto ten szmatławy program!!!I Szkoda tylko, że wcześniej zdjęto również wiele dobrych, wartościowych programów tylko dlatego, że były niepoprawne... politycznie. Takie czasy!!!
  • ~daba
    (2011-07-28 12:55)
    To był program dla "inteligentnych inaczej" tak samo jak debilny Wojewódzki
  • ~pamela
    (2011-07-28 12:59)
    Szymon był już tym wszystkim trochę zmęczony... A co narkotyki też już nie działają? No to pikuś ma problem! A wszystkimposiadaczom konta w banku jaki ten piesek reklamuje serdecznie współczuję że musicie ciężko pracować na takiego pieska, 63 milony pe-el-enów ciężka kasa, to nie siedziec mi tu na forum tylko robić na szymonka!
  • ~j10
    (2011-07-28 13:11)
    Zostancie przy rydzyku.
    To dopiero poziom!
  • ~wiktor
    (2011-07-28 13:16)
    jego poziom żartów był na poziomie głupawego elektoratu PO
  • ~ŻENUJĄCY SZYMEK
    (2011-07-28 13:25)
    ŻENUJĄCY SZYMEK ...SZAŁ :)))))))))))))
  • ~<<<<<<<<< Zibi >>>>>>>>>>>
    (2011-07-28 13:28)
    Jazzzda satyrrryczna to dopiero jest każdego dnia w Aktualnościach Dnia w radio Trwamie o 13tej i po północy:) Posłuchajta!
  • ~vh
    (2011-07-28 13:53)
    polecial jak zaczal sie smiac z Szewacha Weissa... to prawdziwy powod... reszta to tylko zaciemniacz...
  • ~Cyd.
    (2011-07-28 14:01)
    Poziom jego rozmów z gwiazdami mógł męczyć , jak wytłumaczyć że tych gwiazd było może 1% reszta pozostanie milczeniem.
  • ~kox w nox
    (2011-07-28 14:09)
    Ale was boli, że przytulił kasę, co? O rany, jak was uwiera. Ale jest sposób: opluć, nazwać pieskiem, itd. itp. Prawdziwi Polacy ruszyli do boju. Nie zapomnijcie go sponiewierać słownie pod nazwiskami i najlepiej na żywo, bohaterowie. Polski pies ogrodnika znowu w akcji. A kto z was w życiu uczciwie zarobił tak, żeby mieć w tej chwili co najmniej 3 bańki na koncie? Aha! Powinniście brać przykład, a nie anonimowo kopać kolesia. No, ale trzebaby mieć chociaż trochę talentu, a tak to kasa w stonce, zieleń miejska, mops albo w najlepszym wypadku wyścig szczurów niespełnionych japiszonów, czyli agencja reklamowa albo korporacja. Jesteście śmieszni.
  • ~er
    (2011-07-28 14:12)
    WIADOMO ZBLIŻAJĄ SIĘ WYBORY! TRZEBA WSPOMÓC PLATFUSÓW! WSZYSTKIE RĘCE NA POKŁAD!!!