Laskowik i Malicki gwarantują świetne żarty oraz dobrą muzykę

| Aktualizacja:

Podczas wakacji telewizyjna Dwójka stawia przede wszystkim na dobrą zabawę i rozrywkę. W tym tygodniu widzowie będą mogli obejrzeć cykl słynnych programów rozrywkowych pod nazwą "Laskowik & Malicki". Tych dwóch nazwisk chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Legenda kabaretu, Zenon Laskowik i wybitny pianista oraz kompozytor Waldemar Malicki tworzą wyjątkowo zgrany i popularny duet,

wróć do artykułu
 • ~tade
  (2011-07-21 19:05)
  czytam w opisie sporo widząc nieścisłości. laskowik nie dlatego przestał przez długi okres prezentować się na scenie , ze szukał kontaktu z innymi lyudżmi jako listonosz - tylko chlał jak cholera imusiał się znowu przyzwyczajać do człowieczeństwa . Nie jest łatwo i za to GO można podziwiać, żw wytrwał i udało sie pokonać ALKOCHOLIZM i teraz znowu Laskowi jest Laskowik - zaś cała scena MALICKI _ LASKOWIK to uczta dla oczu i uszu są znakomici.
 • ~miernie ale wiernie , przetrąceni kasą
  (2011-07-21 19:09)
  Co było a nie jest nie pisze się w rejestr ?
  Wy uważacie takie zasługi za dożywotnie [ t.zn. brukowce ] .
  Tylko teraz zrobił sie jakiś poprawny politycznie . Rozumię życie niesie swoje kryteria .
  Tylko mam jedno zastrzeżenie nie róbcie z niego ani takiego bojownika ani wspaniałego artysty .
  Łatwo się śmiać w churze .
  Popsół Swój dorobek .
  Jakby te powtórki były takie wspaniałe to nierobilibyście takiej reklamy .
 • ~Krystyna z Kalisza
  (2012-10-28 18:23)
  Jeżeli już nie można oglądać waszego programu to znaczy że internet też upada i to z wielkim hukiem.Bardzo szkoda bo oglądając was można było na ten czas zapomnieć o tym co się dzieje w tym kraju.Myślę że trzeba będzie zrezygnować z internetu, bo internet to już jest skończony przez obecne władze.